Президент доручив забезпечити якісний літній відпочинок дітей

Також згідно з дорученням Януковича, в країні мають бути вжиті заходи щодо збереження і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та поліпшення їх матеріально-технічної бази

Президент доручив забезпечити якісний літній відпочинок дітей

З метою забезпечення у 2013 році оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Віктор Янукович доручив уряду забезпечити своєчасну підготовку та здійснення заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Згідно з дорученням глави держави, прем’єр-міністр Микола Азаров має здійснити координацію робіт з оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення їх якісними харчовими продуктами і лікарськими засобами, здійснити державний санітарно-епідеміологічний нагляд у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Крім того, керівник уряду, Голова Ради міністрів АРК, керівники обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій мають ужити заходів щодо збереження і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, поліпшення їх матеріально-технічної бази та кадрового забезпечення.

Президент також доручив не допустити зменшення порівняно з літнім періодом 2012 року кількості дітей, охоплених оздоровленням і відпочинком, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей.

Згідно з дорученням, виконавці мають забезпечити своєчасне та в необхідному обсязі фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, а також цільове використання бюджетних коштів, передбачених на зазначені потреби.

Як відомо, виступаючи на нещодавніх парламентських слуханнях, присвячених організації відпочинку і оздоровлення дітей, голова освітнього комітету Лілія Гриневич зазначила, що більшість школярів відпочивають у "таборах на асфальті".

Вона повідомила, що за роки незалежності кількість стаціонарних дитячих оздоровчих закладів скоротилося втричі, натомість у 15 разів збільшена кількість таборів з денним перебуванням при школах.

Гриневич зазначила, що уряд з року в рік наганяє статистику оздоровлення за рахунок літніх пришкільних таборів.

"Як би хто не звітував про щорічне збільшення показників оздоровлення та відпочинку школярів, насправді вони зменшуються, бо зменшується кількість коштів, які реально виділяються на оздоровлення та відпочинок з урахуванням зростання вартості основних складових собівартості путівки", - повідомила депутат, зазначивши, що в бюджеті 2013 року цифри на оздоровлення та відпочинок дітей на 20% менші, ніж у бюджеті минулого року.


08.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарія
Як можна оздоровити учня на 6 гр харчування
Алла
НІЧОГО не змінилося."Табори на асфальті"залишаються! Знову вчителі будуть мудрувати,куди піти відпочивати з дітками.Всі цирки,вистави та подібні "заходи" у нас проводяться під час навчального року,а влітку їх зась!Знову будемо пасти дітей та й силоміць заганяти їх у у класні приміщення,зовсім не пристосовані до літнього відпочинку.НАБРИДЛО!
Виталий Бабенко
Для Алла: у меня дочь уже начинает протестовать против пришкольного лагеря, не хочет туда ходить и все. но я и учительницу их понимаю, с нее ведь требуют, а она с родителей, и в результате ребенок почти месяц насильственно сидит в школе! благо у нас возле начальной школы небольшой сад есть, вот дети там под деревьями и сидят, а так бы в классах сидели! Гриневич всегда так красиво рассказывает о проблемах образования, лучше бы рассказала, что они сделали, когда при власти были, чтобы лагеря сохранить! а то только и умеют, что плечами пожимать и факты констатировать!
oksana
Для Алла: А до нас приїхав цирк, 100 гр. платіть, дорогі діти, і розважайтеся!
Коментувати
Ольга Ильницкая
Без сумніву, віни буде якісним!!! В таборі при нашій школі наказують аиконувати так зване "сухе плавання". тобто, імітуючи, що вона в басейні, чи , якщо підключити уяву. на морі, дитина лягає на килимок і активно загрібає руками. Музичний супровід мабуть, буде плюскіт води, або шум прибою. Ось таке воно, ЯКІСНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ.
Андрей Громин
Для Ольга Ильницкая : Для начала раздерибанили все советские лагеря и санатории, а потом в тех, что остались, сделали такие цены, что отдыхать там могут только дети очень обеспеченных родителей, которые и так едут за бугор. А потом - дал указание оздоровить. Самим смещно, наверное.
Ирина Шульгина
Так еще теперь вдруг начали пересматривать застройки на берегу. Видимо, кому-то не тому принадлежат. Будет, как в Одессе, жемчужине у моря, где Вася Хмельницкий себе лучший кусок оттяпал и обнес забором. и плевать на туризм, оздоровление детей и тд. Семья убытки терпит от ваших бесплатных оздоровлений!
Виталий Бабенко
Андрей, ну им ведь нужно хотя бы видимость работы создавать, вот и печатают бумажки! а вдруг народ еще раз поведется и выберет!
Коментувати