В Україні створять банк дитячих інтелектуальних досягнень

Міністерство освіти започатковує Президентську програму для найталановитіших дітей "Інтелектуальне майбутнє України"

В Україні створять банк дитячих інтелектуальних досягнень

Відповідний наказ Міністерства освіти і науки підписаний з метою виконання доручення Президента України та підтримки обдарованих дітей, учнівської та студентської молоді.

Згідно з наказом Інститут інноваційних технологій і змісту освіти до 15 вересня цього року має створити банк інтелектуальних досягнень, до якого ввійдуть винаходи, творчі проекти та наукові роботи дітей та учнівської молоді. Інститут також має забезпечувати ведення створеного банку.

До 1 вересня Інститут інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією педагогічних наук мають розробити положення про банк інтелектуальних досягнень дітей та учнівської молоді.

Освіта.ua
29.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Как уследить, чтобы не учитель написал за ученика? Вот в чем вопрос.
Андрей Громин
Для Елена: А разве не видно, что ребенок ни в зуб ногой в своей научной работе? Это же сразу видишь, чем живет и дышит школьник. Другой вопрос, что, во-первых, материальной базы для серьезной работы нет, во-вторых, перспектив для детей особо нет. Сделает хороший проэкт, а что дальше?Этой стране не нужны ученые, не советское время, когда образованность была в моде
Коментувати
Лада
Винаходи, творчі проекти та наукові роботи дітей та учнівської молоді - це все добре! А де ті наукові дослідження проводити? Що у школах є лабораторії із сучасним обладнанням? У шкільних кабінетах державне оновлення мат. бази було ще за Союзу! Є розумні діти, але унікумів природа дарує нам декілька на сторіччя! А щоб розвивати обдарування розумних дітей слід не клепати нові інститути, які дублюють один одного, і займаються "неймовірно важкою" процею статистиків, а повернутися обличчям до реорганізації матеріальної бази шкіл, ввести доплату вчителю за наукову роботу. Адже більшість "учнівських творчих проектів" - це вчительські наукові праці, на жаль!
Ольга Ильницкая
А как они его будут создавать? Где ребенок сможет показать эти достижения?Школы закрывают, внешкольные учреждения переводят на самоокупаемость, как будто дети что- то производят. У нас экономика ничего не производит, все просят у МВФ, чтобы разворовать в очередной раз. А тут банк достижений! Да разве нашей власти нужны достижения наших детей? Им рабы нужны.