Опозиція наполягатиме на підвищенні соціальних стандартів

Микола Томенко заявив, що опозиція вимагатиме від уряду невідкладно подати зміни до Державного бюджету в частині підвищення соціальних стандартів

Опозиція наполягатиме на підвищенні соціальних стандартів

За його словами, влада, представляючи Державний бюджет на 2013 рік, неодноразово наголошувала на тому, що це бюджет, який буде коригуватися, оскільки належним чином не забезпечує фінансування місцевого самоврядування в частині виконання їхніх повноважень щодо сфери освіти, охорони здоров’я тощо.

Томенко зауважив, що керівники місцевого самоврядування, незалежно від партійності, постійно звертають увагу на дві гострі проблеми, які виникли у поточному році: затримки через Держказначейство платежів, якими вони повинні забезпечити виконання своїх повноважень, а також фізичну нестачу коштів для виплати заробітних плат медикам, освітянам, науковцям у цьому році.

"Натомість після І кварталу Уряд не прояснив ситуацію – чи він готує зміни чи нову редакцію Держбюджету на 2013 рік, який пропонуватиме в парламенті, чи далі йтиме шляхом так званої "оптимізації" та "ручного" розподілу бюджету", - зазначив Микола Томенко.

За його словами, на сьогодні Уряд не лише оптимізує вчителів та медиків, він почав "оптимізувати" і викладачів вишів, кількість яких, як відомо, на третину можуть скоротити в разі, якщо буде реалізований принцип збільшення навантаження на одного викладача до 18 студентів.

Також депутат нагадав, що Закон "Про Державний бюджет України на 2013 рік" містить норму, згідно з якою Кабінет Міністрів на основі моніторингу виконання Державного бюджету України за підсумками I кварталу 2013 року повинен внести пропозиції щодо підвищення соціальних стандартів та їх фінансового забезпечення.

"Таким чином, Уряд, з одного боку, не виконав цей Закон, а з іншого - очевидно, налаштований на те, щоб в "ручному режимі", без серйозного обговорення в парламенті і надалі розпоряджатися бюджетними коштами", - підсумував Микола Томенко.

Освіта.ua
29.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Федор Верещагин
Ну из уст Томенка все звучит смешно. Был он руля и какими мудрыми решениями запомнился? Грынджол на Евровидение отправил? Оппозиции надо очень хорошо думать прежде чем позволять кому-то из своих что-то вякать
Андрей Громин
Для Федор Верещагин: Знаете, у меня такое впечатление, что им вообще не стоит ничего говорить. Вон в соседней ветке Гриневич говорит о социальных стандартах и стратегиях, этот тоже. Много общих фраз, много слов без значения, а конкретных предложений - ноль целых ноль десятых
мила
сколько можно про этих гринджол вспоминать? уже скоро лет 10 будет, как они выступали. а мы живем в 2013 году, когда школу просто уничтожают. закрывают деление, укрупняют классы, не платят за замены, выгоняют за свой счет. как бы не ругали оппозицию, но при Юле такого не было. жить становится невозможно.
Андрей Громин
Ок, ладно, а что вспоминать? Понимаете, комизм ситуации в том, что политик запомнился единственным своим решением. Тем самым о грынджолах. Было и при Юле то же самое. К сожаление, образовательную сферу давно уже доводят до ручки.
Коментувати
Филтмон Клюгшайзер
Прекрасно придумано! Только, вот, что они на самом деле подразумевают под понятием "социальный стандарт". Последнее время, всё чаще народ наблюдает всевозможные покращення социальных стандартов и реализацию сказочных желаний у одних лишь олигархов! Население Украины из последних сил пытается отстаивать свои права и в этом им помогает лишь только компартия!
мила
мама дорогая! да что же те коммунисты делают? как они помогают? не смешите людей! прихвостни ПР.
Коментувати
Вчитель
Чергова БРЕХНЯ !!! Займаються популізмом для підняття рейтингу. Спочатку зробіть, а потім хваліться. НАБРИДЛО !!!
Ольга Ильницкая
Для Вчитель: Полностью согласна. Вот комми , если настаивают - так и результат виден! Вот медреформу отменят и люди спасибо скажут. А эти спелись с властью и разглагольствуют на право и налево. Но это уже не проходит, если бреханул несколько раз - кто ж тебе уже поверит?
Реалист
Для Ольги: А коммунисты вообще балласт, ничегошеньки не решают.Такие же популисты!!!!
антидот
Для Реалист: Верно подмечено.Посмотрим, как оппозиция "вымагатымэ", а также где и с кем при этом будут коммунисты.
Коментувати