Ми виконуємо всі зобов’язання по підвищенню зарплат, - Янукович

Президент заявляє, що стабільна економічна ситуація у першому півріччі 2013 року та зростання показників у деяких секторах стали основою для подальшого підвищення усіх соціальних виплат

Ми виконуємо всі зобов’язання по підвищенню зарплат, - Янукович

Про це Віктор Янукович сказав під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій у середу.

"Як мінімум немає обвалу економіки, ми виконуємо наші всі соціальні зобов’язання, які ми брали по підвищенню заробітних плат, пенсій, - усе це враховано в бюджеті", - наголосив президент.

Він зазначив, що за результатами роботи в першому півріччі спостерігається хоч і незначне, проте послідовне зростання економічних показників.

"Перше півріччя ми йдемо десь на рівні минулого року з невеликим покращенням у деяких секторах економіки. А друге півріччя ми бачимо по динаміці, що буде краще, ніж перше", - сказав Янукович.

Як відомо, 27 березня 2013 року уряд під тиском громадськості ухвалив постанову "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".

Згідно з документом, з 1 січня 2013 року затверджено посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки в розмірі 852 гривні. При цьому грошовий розрив між цим посадовим окладом і мінімальною заробітною платою (1147 грн) збережеться на рівні грудня 2012 року, тобто в сумі 295 гривень.

Виходячи з нових розмірів посадових окладів працівників бюджетної сфери, буде здійснено перерахунок зарплат за січень-березень цього року.

Коментуючи підвищення оплати праці працівників бюджетної сфери, у прес-службі президента повідомляли, що посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше.

"Фактичне збільшення буде ще вищим з огляду на нарахування надбавок і доплат до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи - 50% тощо", - йшлося у повідомленні прес-служби президента України.

Освіта.ua
25.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Да! Ми всі відчули на собі покращення економіки: заміни 2 роки не виплачують, відпустка за власний рахунок на 15 днів кожного року - це норма! Можливо, ще й статус за гімназії познімають.. Ось і всі надбавки. "За особливі умови праці"
ОКСАНА
Для Дашик. Такая же ситуация и у нас. + пед.звание и в результате на руки- 59.87. Радуюсь и плачу.
Дашик
Сегодня ощутила "повышение". 25 часов, 25 лет стажа - повышение 55,61 грязными : и оклад, и выслуга, и престижность, и все регалии вместе!!!И при этом надо еще написать на бесплатный отпуск, минимум на 1-2 дня.написать. Наверное, я стала жить лучше...
Вероника Татаренко
а то він правду колись казав! В нашій школі за три попередніх місяці відрахували все, що ПАКРАЩИЛИ з нового риоку. То може він це має на увазі. Да, а комунякам спасибі, не знаю, чи поможе, бо вони ж все перекрутять. але хоч надія є
Методист РМК
Бреше ... - тільки такі слова на розум приходять - вже рік не можу отримати гроші, які на відрядження потратив
Светлана
Слушаешь президента и премьера, создается впечатление, что учителям 2 раза в месяц зарплату повышают. А заглянешь в свой кошелек, понимаешь - ВРАНЬЕ!!!
Виталий Бабенко
Для Светлана: они всем так зарплаты повышают, военным повысили, так они теперь меньше получать начали, такая же ситуация и со всеми бюджетниками! они только себе не забывают ежемесячно премии и надбавки выплачивать, при этом уже всю страну разворовали! а учителям только к Дню учителя и то в лучшем случаем 50%!
Светлана
50% к дню учителя - это роскошно, один раз под выборы мэра нам дали 15%, а обычно 10%
а
Нам вже років з 15 не дають взагалі ніяких премій.
Коментувати
Ирина Шульгина
Врет и не краснеет. Себе, может, и поднимает и зарплату, и гонорары за книги, а у сестры частями выплачивают февраль, а на дворе, слава Богу, 25 апреля. надеялись, что хоть с пеней будет, как коммуняки протолкнули, но так хитро выплачивают, что не будет