Підбито підсумки Міжнародного літературного конкурсу ім. Шевченка

Міністерством освіти і науки визначено переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Підбито підсумки Міжнародного літературного конкурсу ім. Шевченка

Про це йдеться у відповідному наказі відомства, яким окрім затверджених списків переможців цьогорічного конкурсу, передбачено нагородження учителів та викладачів, які підготували творчо обдаровану молодь.

Як відомо, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді проводиться з метою вшанування творчої спадщини Шевченка та виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.

Участь у конкурсі беруть учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти і курсанти вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації, а також учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають за межами України.

Базовими предметами Конкурсу є українська мова і література, рідні мови та література національних меншин України. Конкурс проводиться щороку.

Освіта.ua
18.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів