Міносвіти рекомендує возити школярів на Чернечу гору

Міністерство освіти рекомендує місцевим чиновникам організувати відвідування школярами Шевченківського національного заповідника у Каневі

Міносвіти рекомендує возити школярів на Чернечу гору

Про це йдеться у листі профільного відомства до регіональних управлінь освіти і науки та ректорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

У міністерстві зазначають, що відвідання Шевченківського національного заповідника у Каневі має популяризувати творчу спадщину Тараса Шевченка та сприяти утвердженню його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства.

Відповідно до листа МОН, місцевим чиновникам рекомендовано організувати відвідування Шевченківського національного заповідника у Каневі учнями загальноосвітніх навчальних закладів під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики.

З цією метою в планах роботи навчальних закладів на 2013/2014 навчальний рік має бути передбачено відвідування Шевченківського національного заповідника учнівською та студентською молоддю.

Інформацію про відвідування Шевченківського національного заповідника міністерство пропонує розміщувати на офіційних сайтах управлінь освіти і науки, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також на сайтах навчальних закладів та на шпальтах освітянських видань.

Обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти рекомендовано розробити методичні рекомендації щодо вивчення життєвого шляху та творчої спадщини Шевченка в рамках відвідування національного заповідника.

Освіта.ua
09.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Бабенко
что-то власть сильно активно взялась за украинскую литературу: на Чернечую гору школьников возить, книги украинские издавать, решили таким способом к себе лояльность людей вернуть, не получится, мы уже сейчас на себе ощущаем, как кріпакам жилось!! это, конечно, прекрасно, что книги издавать будут, но одной литературой детей не накормишь!!!
Лариса
Та ми б залюбки ,але хто дасть грошей на подорож ?
Учитель
Школи тільки й чують - "ДАВАЙ!!": Щоденник, сайт, блог, участь у всяких конкурсах. А коли ж реально шось дадуть на школи??? Бюджету ледь вистачає на зарплати та енергоносії. Працюю майже 30 років. Раніше такого не було...
оксана
цікаво, а фінансувати подорожі теж буде міністерство?
Ирина Шульгина
Было б очень хорошо, если б Минобразования не рекомендовало банальщину, которую и так все родители стараются выполнить, а продумало, как избежать того, чтобы музшкола стоила больше 100 грн. Про остальные кружки и секции я вообще молчу. Про такое развитие, как в советские времена и думать не приходится. Если так пойдет дальше, у нас будут расти поколения гамадрилов
учитель
Для Ирина Шульгина: А хіба, Ірино, це покоління гамадрилів ще не виросло?...
Коментувати