Визначено порядок закінчення навчального року у ПТНЗ

Міносвіти визначено порядок закінчення навчального року та проведення державних кваліфікаційної та підсумкової атестацій у професійно-технічних навчальних закладах

Визначено порядок закінчення навчального року у ПТНЗ

Про це йдеться у листі відомства, що надісланий на адреси регіональних управлінь освіти та адміністрацій професійно-технічних навчальних закладів.

За визначенням міністерства, державна підсумкова атестація учнів, які одержують повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах у 2013 році, проводитиметься в терміни, передбачені робочими навчальними планами ПТНЗ.

При складанні розкладу проведення державної підсумкової атестації адміністраціям необхідно передбачити два-три дні для підготовки учнів до складання атестації з кожного предмета.

Державна підсумкова атестація для учнів ПТНЗ буде традиційно проведена з трьох загальноосвітніх предметів у письмовій формі: української мови (переказ), історії України або математики, а також предмета за вибором.

Атестація має бути проведена за збірниками завдань ДПА, затвердженими Міністерством освіти і науки.

Міністерством також визначені форми проведення державної кваліфікаційної атестації учнів ПТНЗ та необхідні дії керівників професійно-технічних навчальних закладів щодо якісної підготовки й проведення державної кваліфікаційної атестації та кваліфікаційної атестації учнів.

Освіта.ua
09.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів