Дітям розкажуть правду про боротьбу з фашизмом

Президент Віктор Янукович заявив, що освітяни мають докласти зусиль, щоб донести до дітей та молоді правду про боротьбу українців з фашистськими окупантами

Дітям розкажуть правду про боротьбу з фашизмом

Про це він сказав під час засідання Організаційного комітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

"До роботи зі встановлення імен загиблих і зниклих безвісти необхідно активно залучати учнівську та студентську молодь, громадські та пошукові організації", - зазначив Янукович. Він наголосив, що це важливо в контексті посилення патріотичного виховання молодого покоління.

За його словами, освітяни та працівники музейної сфери мають докласти всіх зусиль, щоб донести до дітей та молоді правду про незламну волю і героїзм Українського народу, його жертовність у боротьбі з фашистськими окупантами.

"Українська молодь повинна стати активним та безпосереднім учасником заходів з підготовки і відзначення історичних подій, пов’язаних з Перемогою у Великій Вітчизняній війні. Тільки так ми зможемо передати нашій зміні найкращі традиції старших поколінь, патріотів своєї землі", - підкреслив Янукович.

Освіта.ua
03.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Святослав
Краще б розказали про те, скільки українців постраждало від червоного терору)
Сергей Очеретный
а також розкажуть (правдиво) про інші прояви (радянський комунізм)...головне розказувати істинно, без різних перегибів
Виталий Бабенко
не нужно дополнительных мероприятий, большинство детей на вашем примере учатся "бороться" с фашизмом, разрушать памятники, презирать старость, патриотизм везде, куда ни глянь!!! это при коммунистах было патриотическое воспитание молодежи, а сейчас только воспоминания о тех временах!!! это мы воспитывались на примерах героев войны, создавали отряды тимуровцев, а гордились тем, что помогали старшим!!! а сейчас дети все больше по дворам и подвалам, то клей нюхают, то алкоголь распивают!!!!!!!!!
Ирина Шульгина
Ситуация начинала быть абсурдной, то свободовцы заявляют, что надо день Победы не празновать, то улицы, названые в честь героев войны хотели переименовать. Это подвиг и нельзя теперь переписывать историю в угоду политике. У нас организовывают парад коммунисты, каждый год даже детям довольно интересно и познавательно