У Міносвіти вирішили боротися з рекламою у шкільних зошитах

Профільне відомство звертає увагу на те, що змістове наповнення значної частки друкованої шкільної продукції не відповідає нормам законодавства

У Міносвіти вирішили боротися з рекламою у шкільних зошитах

Міністерство освіти звернулось до регіональних управлінь освіти з проханням посилити контроль за відповідністю друкованої продукції шкільного асортименту, яка використовується у навчальних закладах, педагогічним вимогам.

Міністерство звертає увагу на наявність на споживчому ринку значної частки шкільної продукції , зокрема зошитів та щоденників, якість, художнє оформлення та змістове наповнення яких не відповідають нормам законодавства, серед яких, зокрема, зазначено заборону розміщення рекламної інформації, а також інформації та ілюстративного матеріалу, що відволікає увагу учнів, стимулює агресивність, жорстокість та цинізм.

У зв'язку з цим у відомстві наголошують на неприпустимості використання у навчальних закладах друкованої продукції шкільного асортименту без належного документального підтвердження їх відповідності санітарно-епідеміологічним нормам та педагогічним вимогам.

У міністерстві звертають увагу на те, що вся продукція шкільного асортименту, яка використовується у навчально-виховному процесі навчальних закладів, підлягає підтвердженню відповідності педагогічним вимогам.

"Просимо вжити дієвих заходів щодо посилення контролю за відповідністю педагогічним вимогам друкованої продукції шкільного асортименту, яка використовується у навчально-виховному процесі, на рівні місцевих органів управління освітою та адміністрацій навчальних закладів", - йдеться у листі профільного міністерства до регіональних управлінь освіти.

Освіта.ua
29.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
википедия
Ну самая большая проблема нашего образования-это картинки на тетрадях!В остальном-все идеально!Пожалуй,Олена,Вы правы!Ищи,кому выгодно! До просто смешно,после того,что показывают по ТВ, как и что рекламируют везде и всюду,чем кишит интернет!При всем уважении к советской школе, вопли о "заботливых" коммунистах часто вызывают,мягко говоря,недоумение.Еще живы и при памяти те,кто при них получал образование.Так что не будем о "качестве" советских тетрадей,дневников,канцтоваров...
Виталий Бабенко
сразу не нужно было допускать печатания тетрадей с рисунками! чтобы теперь не придумывать новую работу для учителей!!! на уровне Министерства запретите, а не спускайте все на области, города и районы!!! когда я учился у нас все тетради одинаковые были, только обложки разноцветные, и бумага соответствовала всем требованиям, коммунисты заботились о здоровье детей, а сейчас из-за белизны тетрадных листов сколько детей с испорченным зрением????!!!
Olena
Для Виталий Бабенко: А ще ми ходили строєм з піснею - построїти всіх школярів!!!! А ще ми колись писали пером з чорнильницею - заборонити всі ручки, фломастери, маркери та комп'ютери - всіх дітей - в строй з піснею і зошити без малюнків і змусити дивитися чорно-білі мультики! Невже не ясно - наступним кроком ріднесенький МОН накладе монополію на друк зошитів, як зараз має монополію на друк підручників та електронні версії підручників? Підруочників не вистачає, а друкувати можна тільки певним друкарням. Електронні копії підручників - ніззяя!! Всі мовчать. Тепер не буде і зошитів І знов всі мовчки... Під мовчазну згоду батьків та вчителів можна робити що завгодно.
Ирина Шульгина
Виталий, согласна с Вами. Сзади в тетрадях были полезные шпаргалки) а теперь у дочки в тетрадях куча ерунды для мобильных и мааааленькая приписка - можно покупать, если вам есть 18. Дочка так себе мужской стриптиз за 30 грн прикупила. Только не надо это вешать на учителей. на уровне Министерства запретить. Но, соглашусь еще раз, виталий, коммунистов на них нет)
Коментувати
inchichok
Ага, теперь я должна еще буду проверять тетради, которые купили родители, на соответствие... Некоторые из них совсем не заморачиваются покупкой тетради своему чаду, а если выпросишь, то теперь еще нужно, чтоб были правильные.Так пусть министерство выдает всем "правильные" тетради. Нет, их деятельность распространяется только на контроль и то руками учителя!