Азаров запевнив, що зменшення зарплат не планує

Микола Азаров заявив, що ні про яке зменшення заробітної плати у бюджетних сфері не може бути й мови

Азаров запевнив, що зменшення зарплат не планує

Про це прем’єр-міністр сказав під час проведення прес-конференції для центральних, регіональних та іноземних ЗМІ.

"Ніякого зменшення заробітної плати не буде у жодній бюджетній сфері", - запевнив Азаров, відповідаючи на запитання журналістів.

Як відомо, голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич виступила з заявою про те, що Кабінет міністрів має виконати взяті на себе зобов’язання та негайного прийняти постанову "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери на 2013 рік".

За її словами, через це з 1 січня не підвищено заробітної плати працівникам сфери освіти. "Це безпрецедентний випадок за останні вісім років", - зазначила Гриневич.

Освіта.ua
19.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
СВ
Азаров,ти брехун! На місцях зарплату знижують,примушують писати за власний рахунок на канікули-бо інакше обіцяють приїхати з відділу освіти і проінспектувати твою роботу. Тобі дідусю Азаров пора на пенсію онуків нянчити а не очолювати уряд,бо ви таке мелете,що стидно слухати-ви мабуть живите в іншій країні. ХВАТЕ БРЕХАТИ!!!
Ирина Шульгина
Бойся Бога, куда ж их уменьшать-то??? Посчитай, какая инфляция, подорожание, тут и так, если вовремя не дали деньги, можно и голодать несколько дней. Сестра пошла по маминым стопам учить математику, но, говорит, без прватных уроков сдохла бы давно. А ведь маму уважали и она гордилась своей профессией
Светлана
Смотрела сегодня по телевизору как Азаров говорил журналистам, что учителя хорошо зарабатывают, есть и 3600 и 2800 зарплаты и что это намного больше, чем в 2008 году. Только не сказал сколько учителя должны уроков провести, чтобы им насчитали 3600 гр. зарплаты. А когда один из журналистов спросил Азарова насколько же цены поднялись с 2008 года, премьер очень ловко от ответа ушел. На депутатов стыдно смотреть. Дерутся постоянно, не могут решить какие должны быть кнопки для голосования, на каком языке можно говорить в Раде. На людей им наплевать, сами то они зарплату получают регулярно и далеко не учительскую. Господи, куда ж ты смотришь?
Виталий Бабенко
Светлана, согласен с Вами, пусть действительно депутатам зарплату уменьшат, а не бюджетникам, не понятно как они, вообще, за эти копейки выживают. хотя на работу ходят регулярно и отработывают свою зарплату сполна, в отличие от депутатов, и драк в школе не устраивают!!! куда эти олигархические партии ведут нашу страну???
Коментувати
Олена
А у нас, на Луганщині зробили перерахунок - мінус 50 - 100 гр.Та кому казати - премєр, напевне про це і не здогадується...
Olga
Для Олена: Не тільки у вас на Луганщині, така ж ситуація по всій Україні.потрібно страйкувати!
Сергій
Для Олена: У нас на Житомирщині спочатку з першого січня підвищили на 11 грн., потім зменшили і платили так в січні, лютому. Тиждень тому повідомили, що платили неправильно, і зроблять перерахунок за січень, лютий по ставках грудня 2012 року, а "переплачену" різницю в березні заберуть. В результаті з 1 січня 2013 року нам платять по ставках грудня 2012. Висновок: Гриневич каже правду і володіє інформацією - підвищення, що передбачено бюджетним кодексом з 1 січня не було. Ну а Азіров - це "Льоня-космос №2" як завжди бреше. Чому коли кинуть подачку 10 грн., то в ЗМІ він трезвонить, що підвищили стількито разів, а коли цей раз забрали - то, мовчить.
Коментувати