Королевська пропонує покращити зарплати вчителів

Міністерство соціальної політики готує до розгляду уряду ініціативи, котрі покликані покращити ситуацію у соціальній сфері, зокрема зарплати вчителів можуть зрости на 100 грн

Королевська пропонує покращити зарплати вчителів

Про це під час прес-конференції заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська.

"Пакет з 25 документів буде розглянуто найближчим часом. Ще 14 документів уже узгоджені іншими органами влади та готуються до подання в Уряд. А 37 проектів рішень знаходяться на стадії узгодження та опрацювання", - зазначила Наталія Королевська.

За її словами, кожне з цих рішень, це, можливо, і не великий, але дуже конкретний крок по забезпеченню соціальної справедливості у суспільстві.

Поміж запропонованих ініціатив, повідомила міністр, підвищення розміру посадового окладу першого розряду Єдиної тарифної сітки для 3,5 мільйонів працівників бюджетної сфери, зокрема вчителів.

"Це дозволить підвищити їх зарплату в середньому на 100 грн", - зазначила міністр соціальної політики.

Вона висловила сподівання, що ці, а також інші проекти рішень, будуть якнайшвидше розглянуті та схвалені Кабінетом Міністрів.

Як відомо, минулого тижня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що завдяки діям уряду заробітна плата вчителів за останні роки зросла вдвічі, завдяки чому вони отримали можливість купувати більше продуктів харчування. При цьому він запевнив, що уважно стежить, щоб доходи громадян випереджали зростання цін.

Освіта.ua
11.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Ну все: ні в чому собі не відмовляємо=)......
Светлана
Нам в январе уже " повысили" зарплаты.
Алла
Для Светлана: а потім скасували січневе підвищення і відрахували від березневої з/п підвищення за січень і лютий, а в березні виплатять так як у грудні. Отже, "обіцянки - цяцянки" в устах міністрів((
Коментувати