Азаров заявив, що бюджетники мають отримати зарплати

Прем’єр заявив, що всі регіони отримали фінансування для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, а також закликав громадян повідомляти про випадки затримки виплат

Азаров заявив, що бюджетники мають отримати зарплати

На 1 січня 2013 року жодна область України не повинна мати заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Про це прем'єр Азаров повідомив на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що в останній місяць надходили різні повідомлення про затримки зарплати.

"На сьогодні я можу сказати, що всі області в повному обсязі отримали необхідні фінансові ресурси і до Нового року ні перед одним працівником у бюджетній сфері не повинно бути заборгованості із зарплати", - заявив Микола Азаров.

Він також закликав усіх громадян, які володіють інформацією про порушення термінів виплати зарплати або її виплати не в повному обсязі, повідомляти негайно й особисто прем'єр-міністру.

"Я чекаю від вас інформації, якщо де-небудь це не так, то ситуація буде виправлена, а винні посадові особи за це понесуть відповідальність", - зазначив Азаров.

Освіта.ua
28.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мила
а как выйти на премьера? не платят за замены. что делать?
Info
Номер телефону урядової "гарячої лінії": 0-800-507-309. Лінія працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок-п'ятниця з 8 до 21 години, субота - з 8 до 19 години (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).
Коментувати