У школах необхідно гарантувати безпеку дітей, - Гриневич

Українське суспільство має зробити висновки із трагедії, що сталася напередодні в одній зі шкіл США, і забезпечити належний рівень охорони в школах країни

У школах необхідно гарантувати безпеку дітей, - Гриневич

Про це заявила народний депутат, член фракції "Батьківщина" Лілія Гриневич в ефірі ТВі.

Вона зауважила, що відповідь на питання, як убезпечити дітей в українських школах від таких випадків, слід шукати у трьох складових цієї проблеми: "По-перше, чи дозволяти вільний продаж зброї? По-друге, якими засобами та заходами дбати про безпеку дітей у школі? По-третє, це питання психологічного здоров’я дітей, відсутності належної уваги до них".

На її думку, незважаючи на те, що в інших країнах є різноманітні практики та підходи стосовно обмеження чи володіння вогнепальною зброєю, сьогодні ще зарано говорити, що українське суспільство дозріло до вільного продажу зброї. "Об’єднана опозиція "Батьківщина" проти вільного продажу вогнепальної зброї громадянам", - наголосила вона.

"Також існує проблема належного рівня забезпечення шкіл охоронними заходами та засобами, - наголосила Гриневич. - Безпека дітей у школі - це проблема не лише школи. В інших суспільствах вже досить активно шукають шляхи її вирішення. Наприклад, такі країни як Польща та Грузія реалізують програми "Безпечна школа", в яких спеціально готують працівників, відповідальних за безпеку учнів у школах".

"Але чи не найголовнішим є питання психологічного здоров’я дітей, відсутність належної уваги до них. За опитуваннями, кожна третя дитина відчула на собі прояв насильства у школі - з боку однолітків чи дорослих", - підкреслила вона.

На її переконання, необхідно говорити про забезпечення українських шкіл тривожними кнопками та камерами спостереження. "Для цього можна використати відеокамери, які придбали для відеоспостережень у день голосування під час парламентських виборів", - зазначила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
19.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів