Міносвіти пропонує організовувати новорічне дозвілля дітей

Профільним відомством надано рекомендації щодо організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді під час зимових канікул

Міносвіти пропонує організовувати новорічне дозвілля дітей

Відповідні рекомендації отримали регіональні управління освіти і науки.

У Міністерстві освіти зазначають, що канікулярний період є найсприятливішим часом для змістовного дозвілля та відпочинку дітей і учнівської молоді, проведення заходів, присвячених новорічним і різдвяним святам.

Під час зимових канікул міністерство рекомендує організувати проведення фольклорних дійств, карнавалів, святкових концертів, вистав, екскурсій, туристичних поїздок для дітей, відвідання музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, пам’яток культурної спадщини тощо.

З метою активізації цієї роботи міністерство рекомендує використовувати потенціал позашкільних навчальних закладів. Також у відомстві вважають, що слід переглянути графіки та плани роботи позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, по можливості перенести роботу гуртків, секцій на першу половину дня, а інформацію для дітей та батьків про роботу гуртків позашкільних навчальних закладів важливо розмістити напередодні канікул.

У Міносвіти нагадали, що важливим є святкове оформлення закладу для приємного перебування учасників дійств, покращення їх емоційного стану, отримання задоволення від спілкування.

З метою популяризації цікавого та змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул на сайтах закладів та управлінь освіти має розміщуватися відповідні матеріали.

Також у профільному міністерстві підкреслили, що відпочинок дітей під час канікул має бути наповнений яскравими враженнями і гарним настроєм та нагадали, що питання організації змістовного дозвілля перебуває на особливому контролі відомства.

Освіта.ua
17.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
А дітей запитали: чи потрібен їм такий відпочинок? Пропоную чиновникам від освіти провести новорічні і різдвяні свята, а також і відпустки, в своїх кабінетах.
Учитель
Уважаемые законотворцы! Не выдумывайте велосипед! Помогите лучше материально!
Учитель
Абсолютно согласна! Родители скинули детей на школу и совсем ими не занимаются. Пусть хоть на каникулах пообщаются с отпрысками. Да и учителям надо дать время написать планы, заполнить документацию. Нас, например, на каникулах постоянно заваливают совещаниями (1-2 в день стабильно). А тут ещё дети придут... Учителям ведь тоже надо отдыхать от детей, а не только наоборот.
Eva
Что-то ни одного комментария. Боимся, уважаемые коллеги? Скорее всего, надоело... А досуг детей - дело РОДИТЕЛЕЙ, их ОБЯЗАННОСТЬ. На каникулах нужно отдыхать: детям от нас, нам - о них. Психологическая разгрузка. Возразите кто-нибудь...