Міносвіти продовжує боротьбу з використанням підручників без грифу

Профільне відомство рекомендує регіональним управлінням освіти посилити контроль за діяльністю шкіл в частині використання ними тільки тієї навчальної літератури, якій надано відповідний гриф

Міносвіти продовжує боротьбу з використанням підручників без грифу

У Міністерстві освіти повідомили, що спеціалістами Держінспекції навчальних закладів та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти було проведено перевірку забезпечення шкіл декількох областей навчальною літературою, якій надано відповідний гриф міністерства або схвалення для використання.

За результатами перевірок встановлено, що окремими органами управління освітою та керівниками навчальних закладів не виконуються вимоги наказу "Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах".

Зокрема у Міносвіти зазначають, що школи деяких областей використовують навчальну літературу, яка не має грифа МОНмолодьспорту або не внесена до Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих міністерством для використання у навчально-виховному процесі.

У профільному відомстві рекомендують місцевим органам управління освітою посилити контроль за діяльністю навчальних закладів щодо використання тільки тієї навчальної літератури, якій надано відповідний гриф МОНмолодьспорту або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Також у Міносвіти наголошують на необхідності вжиття відповідних заходів щодо неухильного виконання наказу № 882 "Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах".

Освіта.ua
15.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів