Нові навчальні програми основної школи стали кращим досягненням Міносвіти

У Міносвіти визначили десять подій, які на думку чиновників, є найважливішими подіями освіти у 2012 році. Найголовнішою подією року визначено затвердження навчальних програм для учнів 5-9 класів

Нові навчальні програми основної школи стали кращим досягненням Міносвіти

У Міністерстві освіти відбулася нарада заступника міністра Бориса Жебровського та начальників регіональних управлінь освіти, що була присвячена підсумкам роботи у 2012 році.

За повідомленням прес-служби профільного міністерства, в ході наради Жебровський зазначив найважливіше з того, що вдалося зробити міністерству, і запропонував визначити 10 найпомітніших подій в освіті 2012 року. Спільним рішенням начальників регіональних управлінь освіти було затверджено топ-10 подій року, що минає.

Отже, на думку чиновників, затвердження нових навчальних програм для 5-9 класів стало топовою подією в освіті у 2012 році.

Також, за версією міністерства, до трійки освітніх подій року включено затвердження базового компонента дошкільної освіти та проведення Національного турніру зі шкільного футболу "Ми господарі Євро-2012".

Четверту сходинку міністерського рейтингу отримала Всеукраїнська акція вивчення готовності до нового навчального року "Нові стандарти – нова школа", а п’яту – проведення парламентських слухань, що були присвячені темі освіти в сільській місцевості.

Проведення Всеукраїнського форуму майстрів професійно-технічних навчальних закладів отримало шосту за значенням позицію в українській освіті. Перший Всеукраїнській з’їзд трудових об’єднань школярів розташувався на сьомому місці.

Не забули чиновники й про проведення всеукраїнських з’їздів вчителів математики та інформатики – 8 місце.

Проведення Всеукраїнського Дня дошкілля визначено чиновниками, як подія, що отримала передостанню, дев’яту сходинку міністерського рейтингу.

Замикає міністерський топ-лист прийняття Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення управління професійно-технічною освітою".

Освіта.ua
15.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Попель Павел
Шановне міністерство! Говоріть про досягнення після того, як пару років попрацюємо за новими програмами для школи. Чому не оприлюднено деякі навчальні програми, хоч їх було затверджено влітку 2012 р.? Ми хочемо подивитися на нові досягнення.