Більшість шкіл обирають німецьку як другу іноземну

Міносвіти та Гете-Інститут провели нараду директорів шкіл, в яких вивчається німецька мова, під час якої обговорено питання щодо перебігу реформування іншомовної освіти

Більшість шкіл обирають німецьку як другу іноземну

Заступник міністра освіти Борис Жебровський нагадав, що з наступного навчального року вводиться обов’язкове вивчення другої іноземної мови та зупинився на питанні запровадження німецької мови як другої іноземної.

За його словами, за попередніми даними, німецьку мову обрало понад 60% учнів українських шкіл. Він також звернув увагу на необхідності врахування сучасних економічних потреб у виборі мови. "В Україні сотні німецьких фірм, і більшості з них необхідний німецькомовний персонал", - зазначив заступник міністра.

Також він поінформував про новий спільний проект Міністерства освіти та Гете-Інституту щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. Планується розпочати пілотний проект з 20-ма школами з усієї України, який у подальшому, за умови успішної реалізації, допоможе якісно оцінювати навчальні досягнення учнів загальноосвітніх шкіл.

Освіта.ua
12.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
gad
Друга іноземна мова - китайська
Вчитель іноземної
Для gad: А може ще російська?:)
Коментувати
Андрій Кравець
Нарешті,всі зрозуміли,що німецька важлива,як і англійська)