Азаров доручив виплатити бюджетникам зарплати

Прем’єр-міністр провів оперативну нараду щодо випадків затримки виплати заробітної плати в регіонах та доручив забезпечити погашення заборгованості працівникам бюджетних організацій

Азаров доручив виплатити бюджетникам зарплати

За інформацією урядової прес-служби, були проаналізовані всі повідомлення про факти затримки зарплати працівникам бюджетних організацій і установ, які надходили до Прем’єр-міністра, урядового кол-центру та висвітлювалися у ЗМІ.

За результатами наради Азаров доручив Міністерству фінансів, Державному казначейству, головам обласних адміністрацій під особисту відповідальність протягом двох днів забезпечити погашення заборгованості, й надалі – ритмічну виплату заробітної плати.

"Кошти на це є, необхідно оперативно та відповідально їх використати", - підкреслив прем’єр.

Водночас на місця, де питання погашення заборгованості із заробітної плати бюджетникам досі не вирішені, направлено урядові комісії, які повинні предметно вивчити кожен випадок затримки виплати зарплати, зробити висновки й визначити, що призвело до цього, та запропонувати висновки щодо дій або бездіяльності відповідальних посадових осіб.

Звіт за результатами роботи комісій та кадрові рішення будуть розглянуті на найближчому засіданні Уряду.

"Висновки будуть принциповими, оскільки заборгованість із заробітної плати в той час, як є всі необхідні ресурси її ліквідувати – це очевидне свідчення службової невідповідності певних чиновників. Саме так Уряд і оцінить їх дії чи бездіяльність", - заявив Азаров.

Освіта.ua
10.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vchytel
ну да, ну да