Вчителька знущалася з учня на очах у однолітків (відео)

В Інтернет з'явилося відео, на якому зафіксовано, як вчителька однієї з дніпропетровських шкіл кричить і застосовує фізичну силу до учня. У школі здивовані суспільним резонансом

Вчителька знущалася з учня на очах у однолітків (відео)

У мережі з'явилося відео, що було зняте в дніпропетровській школі № 44 одним з підлітків на камеру мобільного телефону. На запису видно, як вчителька молодших класів вичитує маленького хлопчика за невиконане домашнє завдання, кричить на нього і застосовує фізичну силу.

Відео викликало широкий резонанс в соціальних мережах, причому велику кількість коментарів залишають користувачі "Вконтакті", які навчалися у цій школі, або віддали туди своїх дітей, повідомляє дніпропетровський сайт Vgorode.ua.

Спеціалізована школа № 44 знаходиться на вул. Ковалевської, девіз установи: "Головне - дитина, його усмішка, душа, здоров'я". На сайті школи зазначається, що педагоги школи працюють над "формуванням в учнів загальнолюдських і національних цінностей, розвитком особистості, здатної до самореалізації та творчої активності".

Однак у школі кажуть, що інцидент вичерпався... два роки тому.

"Я не розумію, що за ажіотаж? Цьому відео вже два роки і через цей час якась зараза, вибачте, виклала його в Інтернет. Кому і навіщо це було необхідно?!", - дивується секретар школи.

При цьому вона додала, що зараз хлопчик, якого принижувала вчителька, навчається в 6-му класі, а вчителька як і раніше працює в школі.

Освіта.ua
06.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Viktor Bondarenko
Але ж вчитель заручниця нашої славнозвісної процентоманії - процент успішності головний критерій оцінювання роботи. Ось вона і намагається всілякими доступними і недоступними методами досягти результату. Впевнений, що вчиель має гарну репутацію. А нам ще пропонують "Щоненник.ua" та інші - щоб ще ьільше досолити як вчителю так і учню. Адже ці ресурси цілком контролюються районнними відділами. І мета ввідома... А як би викласти відео знущань з вчителів - чи мали б осуд учні у суспільства? Чи мали б вчителі співчування? Думаю питання риторичне і не потребуя навіть обговорення.
Людмила Стрелец
Вчителюю 21рік. Та таке бачу вперше і дуже вражена!
Наталья Хойна
Я огорчена я бывшая ученица школы№44,мне казалось там очень хорошие учителя,но я ошибалась! Такие не должны и близко находится возле детей!Их нужно увольнять!!!!
Petr Pervochok
Такое происходит почти во всех школах Украины,но все боятся поднимать эту тему,боясь за свое чадо.Таких "учителей"надо выгонять за профнепригодность.А потом мы не знаем,почему в стране такой большой процент детских самоубийств.УВОЛИТЬ!
Олена Ткач
Мені цікаво ставлення суспільства до цієї ситуації. В показаному мене ображає все.
Сергей Лимонов
Для Олена Ткач: Почитайте коментарі під роликом на You Tube!
Олена Ткач
Для Сергій Лімонов: Подивилась, почитала, стало ще огидніше: і через "тупу вчительку", вибачте, і через заляканого учня, і через те, що "продвинутий учень" робив зйомку. І подумалось мені: випусти на волю раба - він і на волі буде ходити згорбленим; принижений вчитель може виховувати тільки через приниження. Зовсім не захищаю саме цю вчительку, бо тупість в усьому: навіть у відсутності контролю за класом, у безкінечному питанні без відповіді, адже це був учень 4-го(!)класу. Мене хвилює у піднятому питанні інша сторона: а коли відверто знущаються над вчителем - куди йому звертатись. Іноді складається враження, що сучасна школа - це утаємничена від суспільства камера катування. І це нікому не потрібно.
User_of_EDEBO
Дуже мало подробиць, щоб зробити однозначні висновки. Чому саме "Вчителька знущалася з учня на очах у однолітків", які події передували такій поведінці вчительки?А може , якась витівка цього учня стала останньою краплею терпіння? Інцидент вичерпано 2 роки тому, а чому відео тільки тепер з"явилося?Можливо через те, що у когось накопичилася нова злість, а нових відео ще не засняли... Нажаль, насилля нас супроводжує у школі як збоку батьків, так збоку вчителів та однолітків,школі як головному звену формування особистості людини потрібно як найуважніше ставитися до психіки дитини, доки вона ще не сформувалася остаточно, і суспільство не отримало ще одного маніяка чи збочинця...
Коментувати