Зарплатну заборгованість хочуть ліквідувати найближчими тижнями

Про це заявив Сергій Тігіпко, коментуючи урядове рішення про виділення коштів для погашення заборгованості. У профспілці заявили, що це стало можливим завдяки їх наполегливій та конструктивній позиції

Зарплатну заборгованість хочуть ліквідувати найближчими тижнями

"Центральна і місцева влада мають докласти максимум зусиль для виплати заборгованості по зарплаті працівникам бюджетних установ", - заявив віце-прем’єр-міністр України-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час проведення всеукраїнської селекторної наради, в який взяли участь представники Мінфіну, Міносвіти та обласних державних адміністрацій.

"Зарплати лікарів, вчителів, інших працівників бюджетних установ - це захищені видатки, які мають здійснюватись у будь-якому разі. Усі необхідні для цього кошти будуть перераховані місцевим бюджетам", - зазначив Тігіпко.

За словами урядовця, цього тижня на засіданні уряду прийняте рішення виділити кошти, достатні для покриття зарплатної заборгованості.

"За останні два роки ми удвічі зменшили рівень заборгованості за заробітними платами і повинні зберегти цю тенденцію. Всі можливості для ліквідації заборгованості, що виникла, у нас є", - сказав віце-прем’єр.

Тігіпко зобов’язав представників регіональної влади оперативно реагувати на проблеми із виплатою зарплат і негайно інформувати про них уряд. Віце-прем’єр також висловив упевненість, що до нового року всі виплати будуть здійснені і всі області будуть дотримуватись ритмічного графіку виплат.

У свою чергу, коментуючи урядове рішення, заступник голови Федерації профспілок Григорій Осовий заявив, що розпорядження Кабміну стало можливим завдяки наполегливій, конструктивній позиції профспілок у цьому питанні.

Нагадаємо, минулого тижня у Міністерстві соціальної політики заявляли, що заборгованість з виплати є суто "технічною" та не перевищує 1% від місячних сум виплат.

Освіта.ua
29.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів