Азаров обіцяє, що новорічні свята бюджетники зустрінуть з гарним настроєм

Прем’єр-міністр висловив впевненість, що проблема виплат заробітних плат буде вирішена. Уряд має намір виділити додаткові кошти на виплату грудневих зарплат

Азаров обіцяє, що новорічні свята бюджетники зустрінуть з гарним настроєм

Про це прем’єр повідомив під час засідання уряду, що відбулося у середу.

"Ми розібралися, що відбувається. Ситуація насправді наскільки некритична, настільки ж неприйнятна. По-перше, тому, що її використовують для політичних спекуляцій і нагнітання напруженості. По-друге, тому, що крім відповідальної, предметної роботи з вирішення окремих проблем, нічого не потрібно", - сказав Азаров.

В ході засідання він доручив міністру фінансів та міністру соціальної політики з’ясувати причини окремих випадків затримки зарплати та надати фінансову допомогу в тих випадках, коли вона необхідна.

"Але при цьому я вимагаю спитати з керівників регіонів: як використовувались за останні місяці бюджетні кошти. На превеликий жаль, є непоодинокі випадки, коли окремі чиновники, розраховуючи, що на виплату заробітної плати Уряд завжди допоможе, використовують фінансові ресурси не на першочергові цілі", - заявив прем’єр.

Він також повідомив, що додатковий ресурс, який був наданий областям з державного бюджету минулого місяця, спрямовувався не на зарплату, а на інші видатки. "Я розумію, що "інші видатки" - це, припустимо, ремонт і обладнання шкіл, дитячих садків, лікарень, що також абсолютно необхідно робити. Але ще раз повторюю: виплата заробітної плати безумовно повинна бути на першому місці. Розрахувався з людьми, з бюджетниками – тільки після цього дозволяй собі ще якісь витрати".

"Хочу висловити впевненість, що ця проблема, як і багато інших, буде вирішена. Сьогодні ми приймемо, до речі, рішення про виділення додаткових кошті на виплату заробітної плати у грудні. Так що всі можуть бути впевнені: новорічні свята ми зустрінемо як годиться, з гарним настроєм і оптимізмом. Я цього всім нашим людям щиро бажаю", - запевнив Азаров.

Освіта.ua
28.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vchytel
ну-ну, люди ВЖЕ в гарному настрої Не виплачений аванс прямо попереджає про "гарний настрій до нового року". Питання тільки - ДЛЯ кого?
Федір Леоха
В ДонНТУ всіх викладачів з 1 до 20 відправляють у безкоштовну відпустку. Покращення.