В уряді хочуть володіти об’єктивною інформацією про виплати зарплат

В Кабміні перевірять інформацію громадян та ЗМІ про затримки виплати заробітної плати, оскільки за словами Азарова, керівники регіонів за допомогою не зверталися

В уряді хочуть володіти об’єктивною інформацією про виплати зарплат

У Департаменті інформації Секретаріату КМУ повідомили, що прем’єр-міністр дав низку доручень за публікаціями у ЗМІ та зверненнями, що надходили до урядового контактного центру та на сторінку Азарова в Facebook. Зокрема, це стосується питання затримок виплати заробітної плати.

За словами прем’єра, склалася досить незрозуміла ситуація, коли громадяни, ЗМІ інформують про затримки виплат заробітної плати, а жоден з керівників регіонів не звертався по допомогу до центральної влади. При цьому він вкотре наголосив, що за затримки з виплатами заробітної плати вчителям, лікарям, іншим працівникам бюджетної сфери несуть персональну відповідальність керівники регіональних органів виконавчої влади.

Азаров повідомив, що направив представників Секретаріату Кабінету Міністрів в регіони, аби на місцях з’ясувати реальний стан справ щодо виплат заробітної плати бюджетникам.

"Нам потрібна об’єктивна картина. Буде необхідність - буде надана бюджетна підтримка", - сказав Азаров. При цьому він додав, що неприпустимою є ситуація, коли людей відправляють у відпустки за власний рахунок, не виплачують надбавок тощо.

Глава Уряду дав доручення Мінсоцполітики, Мінфіну детально вивчити стан справ та вжити всіх необхідних заходів для недопущення затримок виплат бюджетникам. Водночас Казначейству доручено надавати короткотермінові цільові позики для виплати зарплат, якщо з відповідними заявками будуть звертатися керівники міст.

Освіта.ua
26.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
приезжайте в Харьков, Ленинский р-н. Постоянные вычеты из зарплаты и запугивания учителей!!!
Ліліана
"Щоденник.ua" надає сервіс вчителям безкоштовно порахувати свою зарплату. Наша бухгалтерія постійно користується. Ось бюро журнілістських розслідувань пише - http://www.svidomo.org/defend_article/5820