Азаров вважає, що гроші для бюджетників мають просити по-людські

Прем’єр заявив, що за своєчасну виплату зарплати відповідають керівники міст, обрані їх населенням. За словами Азарова, уряд готов допомогти тим, хто не буде агресивно вимагати чогось з екранів телевізорів

Азаров вважає, що гроші для бюджетників мають просити по-людські

Таку думку український прем’єр висловив під час свого вступного слова на засіданні уряду.

"Останніми днями в ЗМІ почали з’являтися сюжети, в яких показуються мітинги, організовані як правило в містах, які очолюють представники опозиції. На цих мітингах, за участю керівників цих міст, звучить вимога виплатити заборгованість із заробітної плати", - заявив Азаров.

"Перш за все хочу звернути увагу на те, що саме керівники міст, обрані їх населенням, персонально відповідають за вирішення всіх проблем життєдіяльності міста. У тому числі за своєчасну виплату заробітної плати", - зазначив прем’єр.

Він підкреслив, що саме керівники міст повинні дбати про те, щоб створювались стимули для підприємницької діяльності, розвивався бізнес, працювали підприємства і щоб наповнювався бюджет.

"Якщо ж ці керівники не здатні виконувати свої обов’язки так, щоб бюджет виконувався, якщо є дефіцит коштів, то вони завжди можуть звернутися по допомогу до обласної або центральної влади. Для цього є відповідний порядок, затверджений законодавством. І є цивілізована етика відносин. Якщо ти просиш грошей, то зроби це, принаймні, по-людськи", - підкреслив Азаров.

"Відповідно до порядку, керівники міст можуть звернутися з кваліфіковано обґрунтованим письмовим поданням щодо виділення додаткових коштів у зв’язку з певними обставинами. Але аж ніяк не агресивно вимагати чогось з мітингових трибун та з екранів телевізорів", - заявив прем’єр-міністр України.

Азаров запевнив, що уряд вирішить проблеми тих регіонів, які звертаються по допомогу, "тому що це проблеми не певних політиків, а людей".

Також він нагадав, що "уряд підтримує стабільність в країні, соціальний курс на підвищення рівня життя людей".

Нагадаємо, у Профспілці працівників освіти і науки заявили, що стан фінансування освітньої галузі загрожує здійсненню виплат зарплат працівникам більшості територій країни та закликали Азарова профінансувати освітню галузь.

Освіта.ua
21.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Почему заработанную плату нужно ещё и просить? Её должны выдавать априори! Это же аксиома! Она не требует ещё каких-то действий.
vchytel
Для Оля: Разве????????
Учитель
г-н Азаров, пошел бы ты...
Коментувати
vchytel
ну-ну . . . І взагалі- когось не влаштовує зарплата? Когось не влаштовує відношення? Когось не влаштовують сроки виплати заробленого? Шукайте варіанти підробітку. Набрали годин? Ну так повіддавайте їх..." Вас стесняет рубашка? Так снимите её..." - ищите другую работу. Не желаете? Так нечего пенять...
a real teacher
Для vchytel: я так розумію, ви ярий прихильник ПР? Чи у вас ненависть до вчителів??? Ви підписались "vchytel", а ви хоч знаєте, що це за професія??? Ваші слова не варті цього підпису...
Учитель
не переживайте, это или сам Азаров вылез, или кто-то из его лизоблюдов
Маша
a real teacher, не тратьте на этого тролля "vchytel" нервные клетки. Он просто дешевый ПРовокатор, а скорее всего ПРосто идиот. В игнор его.
Коментувати
DR
Сьогодні київських вчителів неофіційно попередили, щоби надалі не розраховували на зарплати. Нема грошей.
док
А чому ця істота вважає, що зароблені важкою працею гроші ще й просити потрібно?!!
temp
В ДонНТУ весь коллектив в январе отправляют на 2 недели в неоплачиваемый отпуск.
студент
Для temp: Ничего, это как раз после сессии хватит даже на меоре съездить!
Коментувати
Вчитель
Складається враження, що "Азіров" повністю не володіє ситуацією, або нехоче володіти. Цікаво міністрам і депутам також нехватило грошей на зарплату!!!? Чи вони мабуть вміють правильно просити??? Краще дайте відповідь коли буде людське відношення!!!?
Ok_sana
А чи не хотіли б слуги народу поекономити на собі, а потім "по-людські" просити на їжу, комунальні послуги і т.п., ще й при цьому посидіти за свій рахунок кілька днів?
User_of_EDEBO
Азаров вважає, що гроші для бюджетників мають просити по-людські.А як це? "Люди добріє, помогітє ...?"
Светлана Бойко Зинченко
Перше. Азаров звик говорити з трибуни хтозна-що. Дивуватися нічому (нікому)... Друге. Вчителя вже перетворили на бидло (перепрошую, колеги, за брутальність, але виглядаємо ми саме так). Гарно все називаємо, штампуємо гори матеріалів, а діти не стають більш освіченими. Чому? Бо валять на нас "згори" те, що нам абсолютно не потрібне. Бо обдирають нас, як липку, прикриваючись такими ось "аргументами", як шановний пан неологіст.))) Третє. До автора: та це ж найпрестижніший освітянський портал, що ж Ви так безграмотно пишете? Не знаєте елементарних правил правопису, зверніться до вчителя. Він безкорисно Вам вичитає цей крихітний матеріал, якщо у штаті немає коректора. Четверте. Колеги, зрушити цього воза можна лише разом, але ж боїмося втратити роботу... Ось у чім біда наша!
Учитель
Для Светлана Бойко Зинченко: если выступили бы вместе, работу потерял бы кто-то другой, а не мы, но... мы молчим, значит, нас все устраивает((((
Коментувати
н.м
Це що погроза ,щоб сиділи мовчки і не рипались?!!А гляньте на Європу.як там відстоюють свої права!
училка
Чтоб ты жил на одну нашу зарплату!!!!! Я ничего не у кого не должна просить ни по-человечиски, ни не по-человечески!Я не попрошайка!Я работаю в отличии от кровосись и профффесАров!!!Они ни Бога, ни людей, ни конца света не бояться....
Директор, учитель, мама
Вы правы, г-н Азаров, деньги надо не просить, а выбивать. И не дай Бог, у нас лопнет терпение и свора беспризорных детей, которую, мы, кстати,пасем, пойдет в разгул. А пойдут наши детки не к нам, у нас брать нечего, а к вам. Господи, когда же вы все сдохнете, г-да? Если на Новый год я буду без денег, прокляну .
Просто Вчителька
"Якщо ти просиш грошей, то зроби це, принаймні, по-людськи....". Педагоги не просять про позичку, милостиню чи гуманітарну допомогу. Вони вимагають від держави повернути їхні зароблені чесною працею кошти. Наша робота - ваша платня за цю виконану роботу. Це нормальні цивілізовані відносини. Якщо одна із сторін порушує умови трудового договору, то інша сторона має повне право звернутись до суду за відшкодуванням збитків і виплатою компенсації за заборговану заробітну плату. От тільки судді хто?...
сіверянин
Шановний пане-прем"єре-"кровисісь". На Чернігівщині більшістю міст і районів керують ваші члени регіонів. годі вже триндіти. де наша, а не ваша стабільність і добробут?
maryberry
Интересно, что ждёт страну, которая экономит на образовании и медицине...
вчитель
Пане Азаров!!!! Досить вже підвищувати рівень життя! Не треба. Дайте просто жити!!!!
007
А наш отдел образования только-что собрали и сказали брать каждому дни за свой счет... и никто не спрашивает - надо они нам или нет. Одно не понятно - почему идет экономия на образовании... на детях!?? П.С. и у влады у нас не ОПОЗИЦИЯ!
вчитель
Для 007: ПАПЄРЄДНІКІ виннні ;)))
Коментувати