Столичним освітянам затримують зарплату

За даними моніторингу київських районних організацій Профспілки працівників освіти і науки, освітянам столиці затримують виплату заробітної плати за другу половину жовтня

Столичним освітянам затримують зарплату

Про це повідомили у Київській міській організації Профспілки працівників освіти.

У зв’язку з чим у профспілці наголошують, що відповідно до законодавства, заробітна плата повинна виплачуватися в терміни, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць.

З метою якнайшвидшого врегулювання питання оплати праці Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки надіслані звернення до голови КМДА та начальника Головного управління освіти і науки з вимогою вирішити це питання.

У столичній профспілковій організації повідомили, що вживають всі можливі заходи для виплати всім працівникам закладів освіти заробітної плати. "Шановні колеги, ми усвідомлюємо всю складність ситуації і докладаємо зусиль, щоб найближчим часом всі працівники нашої галузі отримали зароблені гроші", - зазначив голова київської міської профспілки Олександр Яцунь.

Нагадаємо, 13 листопада заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк заявив про скрутне становище із виплатою заробітної плати в освітній сфері, зазначивши, що для закриття фінансового року галузі не вистачає більше 5 мільярдів грн.

Освіта.ua
13.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vchytel
Лди, а вы пробовали у себя этот вопрос решать? В местной прессе поднимать? ОНИ так бояться публикаций в местной прессе! Это довольно интересное явление. Попробуйте. А вдруг получится...
Раїса
В Запорізькій області зарплату затримують, дають лише якийсь мізер, кидають, як якимось...
Вчитель
Чернігівська область - така сама ситуація. Кажуть, не чекайте до Нового року
DR
Стабільність досягнуто!
evgen
Для DR: Ти що прикалуєшся ІДІ..?
вчитель
економіка виросла :))
Коментувати
Оксана
Да уж... Голодная семья, за квартиру заплатить невозможно, на работу как-то нужно доехать и уроки провести на уровне. Объясните, как это сделать? Мне звонили из банка по поводу обязательного платежа. К кому их направлять? В бухгалтерию? В Министерство, которое мне не оплатило выполненную работу?
маша
интересно ,а не табачник прибрал зарплату к рукам? на выборы партии регинов...
VV
А де покращення?
DR
Для VV: Наївні люди... Покращення було лише до виборів, тепер правда
Коментувати