Підручники, видані у Львові, не потребують погодження в Міносвіти, - Садовий

Львівський міський голова Андрій Садовий наголосив, що посібники з історії України, видані у Львові цьогоріч, не потребують погодження у Міністерстві освіти

Підручники, видані у Львові, не потребують погодження в Міносвіти, - Садовий

Про це Садовий сказав 11 жовтня на сесії Львівської міської ради, повідомляє ЗІК.

Зокрема, мер повідомив, що МОНмолодьспорт має зауваження щодо тих підручників та посібників, які рекомендують в школах як додаткові. "Підозрюю, що йдеться про ці додаткові книжки, які були випущені у Львові і які ми як приклад дали для навчання нашим дітям", – сказав мер.

Він наголосив, що завданням школи є дати дітям всебічні знання.

"Підручники, видані за сприяння ЛМР, не потребують жодного погодження в Міністерстві освіти. Це є додаткові книжки для навчання. Вчителі і директори шкіл використовували і будуть використовувати їх у своїй роботі. Міністерство нехай займається своєю роботою, а ми робитимемо все від нас залежне, щоб наші діти знали правду про історію нашої держави", – підкреслив Львівський міський голова Андрій Садовий.

Як повідомлялося раніше, у Міністерстві освіти попередили керівників шкіл про відповідальність за використання у навчально-виховному процесі навчальної літератури, що не має відповідного грифа МОНмолодьспорту або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Освіта.ua
11.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор61
Специально для пана Садового:на этом сайте - страница osvita.ua/legislation/Ser_osv/4623/ -Вы найдете Наказ МОН № 806 від 01.09.2009р., в котором замминистра Полянский (министром был пан Вакарчук) впервые в министерских приказах употребил формулу -"1.Загальноосвітнім навчальним закладам використовувати...ЛИШЕ(!!!)навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, що мають відповідний гриф МОН України, СХВАЛЕННЯ відповідною комісією Науково-методичної ради з питань освіти." - Почуствуйте разницу: в предыдущем приказе МОН от 24.12. 2007р.№ 1166(подписал замминистра Тесленко) эта же формула, но без слова "ЛИШЕ" -"1.Загальноосвітнім навчальним закладам використовувати навчальні плани, навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, що мають відповідний гриф МОН України, ПОЗИТИВНЕ РІШЕННЯ відповідної комісії Науково-методичної ради з питань освіти міністерства." А посему, пан Садловый, попеняйте по этому поводу ректору Львовского университета. Продолжение..
DR
ДЕ ПРИДБАТИ ЦЕЙ ПІДРУЧНИК?
DR
ДОРЕЧІ! 5 канал влучно про підручник http://youtu.be/c4b_Fl39F4A
Народний вчитель
А що такого страшного в нових підручниках, якщо вони лише поглиблюють те, що викладається у звичайних "затверджених" ;) Чи просто Табачник на них не заробив і в цьому вся проблема.
ЕГОР
С головой чиновники не дружат! Политика в образовании должна подчиняться одной концепции! Кто этого придурка назначил на должность!????
Кагор
Для ЕГОР: Ну, какая концепция у тебя в голове - понятно, но учить детей по совково-российским учебникам все равно не будут, как бы табачнику и тебе этого не хотелось.
Тим
Для ЕГОР: Этого "придурка" избрали мером жители города Львова, а вот придурка табачника - не выбирал никто. Если твоя "единая концепция" подразумевает то что хочет табачник - то пусть катится с ней в Гондурас или расею. А Львовяне молодцы, нечего московских холуев слушать...
харьковчанин
Для ЕГОР: какой концепции придурок- воспитанию рабов ?
Коментувати