Міносвіти вивчатиме стан природничо-математичної освіти

Міністерство освіти проведе моніторинг стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення шкільних предметів природничо-математичного циклу

Міносвіти вивчатиме стан природничо-математичної освіти

Проведення моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу передбачено відповідним наказом Міністерства освіти та реалізуватиметься у рамках заходів Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року.

Функції проведення дослідження покладено на Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, який має розробити та надіслати інструктивно-методичні матеріали до обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також підготувати узагальнені інформаційно-статистичні матеріали.

Для реалізації завдань, наказом міністерства утворена робоча група, члени якої мають сприяти організації та проведенню моніторингового дослідження.

Дослідження стану забезпечення предметів природничо-математичного циклу буде проведено протягом 2012-2015 років. Збір та обробка даних, отриманих від обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти відбуватиметься двічі: у листопаді-грудні 2012 року та наприкінці 2014 року.

За результатами моніторингу, у квітні 2015 року, Інститутом змісту освіти буде підготовлено узагальнені статистичні матеріали щодо стану предмета дослідження.

Вочевидь, результати моніторингу мають засвідчити прогрес у процесі модернізації матеріально-технічної та методичної бази закладів загальної середньої освіти протягом певного часу.

Освіта.ua
09.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Резерфорд (шутка)
Мониторинг??? Отмониторят как всегда - "детям -контрольные, учителям - выговора", они по другому не могут. За 20 лет независимости в кабинет физики "ржавого динамометра" не дали.... Да что там динамометра, кабинет физики, химии, биологии, математики, да вообще все кабинеты ликвидировали. Где это? Отвечу - в "деловой столице" Украины.
Наталія
Якби моніторинговими дослідженням можна було б щось покращити. Всім і так відомо, що приладів немає, реактивів не вистачає, години зменшено, а матеріал дуже важкий.
yfnf
От і дочекалася я, може, хоч один мікроскоп на школу куплять.... а прилади та реактиви ми (батьки) самі їм купуємо. От і модернізація. Жить стало лучше, жить стало веселей!!!