У Міносвіти обіцяють збільшити розміри учнівських стипендій

У профільному відомстві повідомили, що міністерством вже розроблено проект відповідної постанови, який погоджується у Мінфіні та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі

У Міносвіти обіцяють збільшити розміри учнівських стипендій

"Збільшення стипендії з 1 жовтня 2012 року стосуватиметься значної кількості учнів, які досягли високих результатів у конкурсах та олімпіадах, оскільки проект постанови передбачає перегляд розмірів стипендій за перемогу та участь в інтелектуальних змаганнях різного рівня та категорій", - повідомляє прес-служба Міносвіти.

Зокрема, розмір стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів становитиме: для учасників – 1100 гривень на місяць (зараз – 600 грн. на місяць); для призерів – 1200 гривень на місяць (зараз – 700 грн. на місяць).

Розмір стипендії ім. Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів становитиме 1200 гривень на місяць, розміри стипендій Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, а також стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури – 1100 гривень на місяць.

У Міносвіти повідомили, що зараз проект відповідної урядової постанови знаходиться на погодженні у Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

Освіта.ua
04.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів