До початку нового навчального року у Києві відкриється одна з найбільших шкіл

Голова КМДА Олександр Попов відвідав будівництво загальноосвітньої школи на житловому масиві Осокорки-Північні, що розпочне роботу наступного навчального року

До початку нового навчального року у Києві відкриється одна з найбільших шкіл

«Осокорки-Північні – зона інтенсивної житлової забудови, тому тут питання будівництва освітніх закладів стоїть досить гостро. Наразі ми реалізовуємо масштабний проект – будівництво надсучасної школи на вулиці Бориса Гмирі. Цей проект передбачає зведення фактично двох окремих приміщень для старших і для молодших класів», - зазначив Попов.

«Основний корпус ми збудуємо до кінця поточного року, а до початку навчального року у 2013 – введемо школу в експлуатацію. Крім того, враховуючи дефіцит дошкільних навчальних закладів у цьому районі, я доручив компанії «Київміськбуд» вивчити можливість будівництва поруч дитячого садочка з введенням його в експлуатацію до кінця травня наступного року», – розповів Олександр Попов.

Він додав, що ці заклади освіти будуть збудовані та оснащені з використанням найновіших технологій.

Так, у новій школі потужністю 990 місць буде функціонувати два басейни, їдальня, медпункт, гімнастична і тренажерна зали, танцювальна і мистецька студії, два спортзали, один з яких матиме висоту стелі 14 метрів, лінгафонний кабінет та навіть деревообробні майстерні.

Ще однією особливістю школи стане облаштування на її території фізкультурно-оздоровчого комплексу, що складатиметься з легкоатлетичних майданчиків, бігової доріжки, майданчиків для спортивних ігор та майданчиків для гімнастики.

Цікаво, що школа матиме чітке зонування розміщення вікових груп школярів. Молодші класи матимуть додаткові, відокремлені від інших вікових груп входи до школи, тож потоки учнів не перетинатимуться між собою.

Школа буде практично автономною у плані забезпечення комунальними послугами. У підвалі буде розміщено технічні приміщення: електрощитову, вентиляційну камеру, насосну, індивідуальний теплопункт.

Освіта.ua
28.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів