В Україні відбулась перша Міжнародна олімпіада з історії

20 вересня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося оприлюднення результатів та урочисте закриття І Міжнародної учнівської олімпіади з історії.

В Україні відбулась перша Міжнародна олімпіада з історії

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, за три дні проведення олімпіади юні історики виконали ряд завдань з історії, що охоплювали період античності. Участь у олімпіаді взяли школярі з Індії, Італії, Франції, Естонії, України та інших країн.

Золоті медалі та дипломи учасників Першої Міжнародної учнівської олімпіади з історії І ступеня здобули Маалі Тамм з Естонії та українка Ганна Острожна. Ще три українки - Костицька Софія, Росоха Крістіна та Новікова Марія - вибороли срібні медалі олімпіади та дипломи ІІ ступеня.

Під час урочистого закриття олімпіади заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський зазначив, що «оскільки на даний час потрібні узгоджені погляди на історію, то започаткування та проведення такої олімпіади є надзвичайно актуальним».

«Ми раді, що перша Міжнародна учнівська олімпіади з історії відбулася саме з нашої ініціативи, в Україні», - сказав він.

У свою чергу керівник збірної команди Естонії Ааре Рістіківі висловив сподівання на проведення наступної олімпіади з історії. «Ця олімпіада – ще один приклад того, що історія може як розділяти народи, так і об’єднувати. Тож чудово, що вона відбулась і впевнений в необхідності проведення другої», – сказав Ааре Рістіківі.

Нагадаємо, ініціатива України щодо проведення міжнародної олімпіади з історії була підтримана під час Форуму міністрів освіти європейських країн "Школа XXI століття: Київські ініціативи", що відбувся у столиці України у 2011 році.

Також на формі українською стороною було запропоновано провести Перший міжнародний учнівський турнір з прав людини та прав дитини, що відбудеться 15–19 жовтня 2012 року у Одесі.

Освіта.ua
21.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів