Близько 2 тисяч батьків проти створення в Києві російськомовної гімназії

Близько 2 тисяч батьків виступають проти створення російськомовної гімназії "Київська Русь" у мікрорайоні Осокорки на вулиці Гмирі в Києві

Близько 2 тисяч батьків проти створення в Києві російськомовної гімназії

Про це Українським Новинам повідомив представник батьківської групи. "У цілому було зібрано близько 2 тис. підписів проти створення російськомовної гімназії", - сказав представник активістів.

Він зазначив, що питанням проти створення російськомовної гімназії займаються кілька політичних сил, назвавши Блок Юлії Тимошенко і Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

При цьому, співрозмовник повідомив, що через конфлікт політсил на чергових зборах ініціативна група не була створена.

"Ситуація складна. Зібралася ініціативна група батьків. Щоб подати рішення на сесію Київради потрібно пройти складну процедуру: зібрати ініціативну групу, її зареєструвати. На збори цієї групи прийшли представники БЮТ і "Свободи", в результаті всі посварилися між собою і група не була створена. Тепер кожен збирає підписи окремо", - додав співрозмовник.

При цьому йому важко відповісти на запитання, чи є батьки, які виступають в підтримку створення російськомовної гімназії, зазначивши, що він таких не бачив.

Співрозмовник також повідомив, що підписи за створення гімназії не збиралися.

Нагадаємо, Київрада має намір розглянути питання про створення російськомовної гімназії "Київська Русь" на Осокорках на сесії 20 вересня.

Українські новини
18.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За Своїх!
Блін, краще би виділили ці гроші, що хочуть "освоїти" під час створеня ще одної іноземномовної гімназії, на якусь вже існуючу українську школу. Бо тільки віддаси дитину в школу - одразу побори на ремонт, на меблі, навіть на папір і мило! А кажуть що в держави грошей не має. Є! Тож давайте, використовуйте українські гроші на розвиток українськомовних вже існуючих шкіл!
Я за!
Чудні! Не хочете - не ходіть! А я піду! Замість того, щоб про економику турбуватися, робити державу заможньою, вони проти мови воюють.
Український дім
Для Я за!: Не мели дурниць "про економіку піклуватисья"... Іди, на заводи Фірташа та Амєтова, працюй на шахтах за копійки - піклуйся давай про економіку! А то сидиш за компьютером і піклуєшся тільки про власну товсту дупу! Заможна держава починається із власної ідентичності, яка витікає в першу чергу з мови що дає народу самоповагу та цінності.
Коментувати
Директор
А яким боком до створення гімназіїї стоять ці виродки. І де їх пікети проти єврейської і польскої гімназій? І чому вони дозволяють різним сектам в Київі нівечити нашу православну віру? Де їх патріотичні почуття? Вірно. Саме там. Якщо є батьки, які хочуть бачити своїх дітей сучасними, адекватними, лабільними ( а для цього потрібно знати російську мову, як одну із світових мов), то їх право вимагати від держави російськомовної чи будь-якої іншої школи. Повага до своєї націїї виховується через повагу до інших
Я за!
Для Директор: Підтримую!
Український дім
Шо за фігня? Не прикидайтесь українцями, кляті москалі, тобто пишіть тут коменті тією вашим інозмено-москальским язиком. Народ заслуговує на повагу тільки тоді коли сам поважає себе і береже в першу чергу СВОЮ ВЛАСНУ мову. А вже після виведення власної мови на 100% використання на своїй землі може і іноземні повчити задля освіти.
Директор
Для Український дім: Вибачте, а лікуватися не пробували?...
Коментувати