У Києві планується створення україно-російської гімназії

Міністерство освіти і науки Росії, Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України і "Промінвестбанк" підписали Меморандум, результатом якого має стати створення у Києві зразково-показової українсько-російської гімназії

У Києві планується створення україно-російської гімназії

Про це на прес-конференції за підсумками Днів науки та освіти Російської Федерації в Україні повідомив міністр освіти та науки Дмитро Табачник, повідомляє Укрінформ.

"Завдання, яке ми поставили перед собою і перед міністерствами, - це допомогти створити у Києві зразково-показову, найвищого освітнього рівня, найвищої якості освіти російсько-українську гімназію, а нелегкі матеріальні турботи бере на себе "Промінвестбанк", - сказав Табачник.

Він розповів, що освітні міністерства обох країн зі своєї сторони беруть на себе зобов'язання взяти участь у відборі кращих викладачів, у підборі навчальних посібників і розробці механізму отримання учнями цієї гімназії атестатів про середню освіту України та Росії, що, за словами міністра, "відкриє перед ними два океани вищих освіт".

Відповідаючи на запитання журналістів з приводу концепції російсько-української гімназії, зокрема, патріотів якої країни вона буде готувати, Табачник заявив, що вона буде відповідати зразкам кращих українських і російських шкіл: "Гімназія буде готувати людей, для яких права людини понад усе, які європейці не тільки на словах, а в своїх діях. Вона буде готувати журналістів, які точно здатні вибачатися, і політиків, які відповідають за свої слова".

У цьому контексті міністр зазначив, що коли у Києві відкрилася американська гімназія, де вартість навчання становить $10-12 тис. на рік, не була жодного негативного відгуку в нашій пресі.

"Тепер, коли комерційний банк за свої гроші пропонує створити потужну освітню базу, ми починаємо шукати те, чого в цьому проекті ніколи не було", - підсумував Табачник.

Освіта.ua
17.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tetiana
Показово, що наш міністр вважає людей, здатних заплатити тисячі гривень за навчання в "образцово-показательной гимназии", саме такими, для яких права людини понад усе. Зазвичай це люди, яким якраз і наплювати на права інших людей, в яких немає таких грошей. Ще сподобався вислів, що гімназія готуватиме журналістів, що здатні вибачатися - тобто, на погляд Табачника і організаторів школи, це й є ознакою професіоналізму журналіста?! Не хотіла б, щоб мої діти навчалися у такій гімназії.