Київська влада планує зробити усі школи і садочки енергозберігаючими

Столична влада за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та компанії DТЕК реконструювала один дитячий садок за енергозберігаючими технологіями та вже заявляє про реконструкцію всіх інших

Київська влада планує зробити усі школи і садочки енергозберігаючими

Зокрема, вже 1 січня наступного року розпочне роботу після реконструкції дитячий садочок № 573, що на Оболоні. Із виконаними у ДНЗ роботами ознайомився 13 вересня голова КМДА Олександр Попов.

"Ми впроваджуємо енергозберігаючі технології у всьому міському господарстві, адже у результаті це принесе реальну економію бюджетних коштів. Так, приблизно за 2 роки ми плануємо зробити усі столичні дитсадки і школи енергозберігаючими, щоб і дітям було тепло та комфортно, і при цьому економити левову частку видатків міського бюджету. Загалом згідно цього проекту використання енергії зменшиться у три рази", – підкреслив Олександр Попов.

Він розповів, що саме за прикладом дитсадка №573 буде відбуватися модернізація й інших дошкільних навчальних закладів не лише Оболонського району, а й усього міста.

Проект енергореконструкції садочка фінансувався з трьох партнерських джерел – міського бюджету, активів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та компанії DТЕК. Вартість комплексної реконструкції склала 3,5 млн. грн.

Під час реконструкції утеплили зовнішні стіни, покрівлю та підлогу, замінили вікна на енергозберігаючі, замінили системи опалення та вентиляції, модернізували мережу освітлення. Після виконаних робіт економія на енергоспоживанні складе 46%.

"Особливість таких енергозберігаючих проектів полягає у тому, що зекономлені кошти спрямовуються на реалізацію нових енергозберігаючих ініціатив. А це і поліпшення екології міста, і відчутна економія бюджету Києва. Крім того, це створення нових робочих місць, адже роботи виконують саме наші компанії", – зауважив голова КМДА.

Освіта.ua
14.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Женя
Чи реалізовує київська влада утилізацію відпрацьованої енергозберігаючої техніки?