Підготовка дев’ятикласників до ДПА-2013 в Університеті "КРОК"

В Університеті "КРОК" продовжується набір дев’ятикласників у групи з підготовки до державної підсумкової атестації 2013 року

Підготовка дев’ятикласників до ДПА-2013 в Університеті "КРОК"

Навчальний заклад запрошує дев’ятикласників підготуватися до державної підсумкової атестації та систематизувати свої знання для успішного складання вступних іспитів до коледжів.

У складі Університету працюють два заклади, які готують фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст". Це Коледж економіки, права та інформаційних технологій і Київський коледж нерухомості.

Коледжі пропонують дев’ятикласникам здобути освіту з економіки підприємства, фінансів і кредиту, правознавства, бухгалтерського обліку, маркетингової діяльності, комерційної діяльності, оціночної діяльності, розробки програмного забезпечення, обслуговування програмних систем і комплексів.

Тривалість навчання після 9 класу – 3 або 4 роки залежно від обраної спеціальності. Випускники коледжів можуть продовжити здобуття освіти до рівнів бакалавра та магістра в Університеті "КРОК" з третього курсу за відповідним напрямом.

На підготовчих курсах дев’ятикласникам пропонується три напрями підготовки залежно від спеціальності, яку вони планують опановувати в майбутньому – економічний, юридичний, комп’ютерний.

Кожний напрям передбачає вивчення відповідних предметів. Деякі з них - українська мова, математика та географія – обов’язкові для усіх груп. Додатково майбутні економісти вивчатимуть основи економіки та англійську мову, юристи – історію України та основи правознавства, фахівці з інформаційних технологій – основи інформатики та англійську мову.

Випускники курсів, крім ґрунтовних знань, що допоможуть їм успішно скласти іспити в школі і показати високі результати на вступних іспитах до ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, також отримають право на знижку при вступі до одного з коледжів при Університеті "КРОК".

Заняття на курсах відбуватимуться протягом семи місяців. Відвідувати їх можна двічі на тиждень у будні з 16.00 до 18.50 або щосуботи з 9.00 до 15.00.

Навчання проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32 (поблизу ст. м. "Берестейська", будівля Університету "КРОК").

Додаткова інформація за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07. Електронна адреса, за якою можна надсилати свої запитання – krok@krok.edu.ua

Звертаємо Вашу увагу, що на сайті Університету "КРОК" бажаючі записатися на курси мають можливість заповнити попередню електронну заявку.

Освіта.ua
14.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів