Міносвіти проводитиме конкурс сайтів позашкільних навчальних закладів

У Міністерстві освіти затверджено положення про Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів

Міносвіти проводитиме конкурс сайтів позашкільних навчальних закладів

Щорічний конкурс сайтів буде проводитися починаючи з 2013 року і має на меті поширення педагогічного досвіду з використанням можливостей Інтернету та підвищення ефективності освітнього процесу в позашкільних навчальних закладах.

Основними завданнями конкурсу є формування інформаційного освітнього середовища позашкільної освіти та стимулювання процесу створення веб-сайтів позашкільних навчальних закладів.

Конкурс сайтів проводитиметься на добровільних засадах, а учасниками можуть стати позашкільні навчальні заклади, які мають власний веб-сайт.

При визначенні переможців і лауреатів конкурсу буде оцінюватися структура, зміст та дизайн веб-сайту навчального закладу.

Результати Конкурсу оприлюднюватимуться Міністерством освіти та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.

Освіта.ua
13.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VV
На какие ши-ши (деньги) будут создаваться эти сайты. ПНЗ ели концы с концами сводят. Уже забыли, когда обновляли материальную базу. Нет денег на командировки, участие в соревнованиях, конкурсах. Сайт это хорошо и нужно. Но кажется на сегодняшний день опять очередной прожект Табачника.
Саня
Для VV: Чудовий сайт можна створити і на безкоштовних хостингах, всі так і роблять, і до чого тут фінансування, я наприклад адміністратор шкільного сайту, в мене хороший сайт і за нього ні копійки не віддав, головне голова на плечах
Василий Антонович
Александр, если вы про укоз и иже подобные системы, то там можно слепить только горбатое подобие нормального сайта. Ладно, слепили какими-то правдами или скорее всего неправдами сайт. Дальше что? Дальше его необходимо активно с ним работать: 1. наполнять информацией; 2. заниматься продвижением сайта. И первое, и второе требует уйму времени и денег. За проделываемую работу необходимо платить, а в внешкольных организациях нет должности в штатном расписании, которая бы закрывала данный вопрос. Соответственно начнут добровольно-принудительный метод использовать и заставлять кого-то из сотрудников БЕСПЛАТНО сидеть и корячится над сайтом.
Коментувати