Київська влада візьме кредит 1 млрд грн на будівництво десяти шкіл

Таке рішення викликане необхідністю розвитку столичної соціальної інфраструктури, зараз місту не вистачає 13-ти шкіл та 20-ти дитячих садочків

Київська влада візьме кредит 1 млрд грн на будівництво десяти шкіл

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, за темпами будівництва житла у столиці не встигає розвиток соціальної інфраструктури, особливо в мікрорайонах нової забудови, і на сьогодні місто потребує близько 13 шкіл і 20 дитячих садків.

Для того, щоб оперативно вирішити проблему нестачі місць у навчальних закладах, протягом 2-3 років владою будуть залучені інвестиційні кошти для їхнього будівництва, адже самостійно місто не може профінансувати одночасне зведення цих об’єктів.

При цьому в рамках асигнувань, які передбачаються щороку в бюджеті міста, муніципалітет буде розраховуватися з інвестором протягом декількох років.

Як заявив журналістам заступник глави КМДА Руслан Крамаренко наразі київська влада за допомогою дочірньої структури "Внешэкономбанка" Росії - компанії "ВЕБ Капітал" – має намір залучити кредит на будівництво 10 шкіл, повідомляє Укрінформ.

За його словами, заплановані до будівництва школи вестимуть викладання українською мовою. "Ми вестимемо будівництво саме в тих місцях Києва, де таких об'єктів бракує", - сказав Крамаренко.

Фінансова схема проекту передбачає залучення кредиту на 1 млрд грн. "Ми, звичайно, можемо витрачати з бюджету Києва по 100 млн грн на одну школу за рік, але угода із Зовнішекономбанком передбачає будівництво відразу 10 шкіл, чим майже вирішиться проблема з браком таких об'єктів у місті", - зазначив чиновник.

Крамаренко також розповів, що проект передбачає виплату відсотків щодо такого запозичення протягом 10 років. При цьому, поки що невідомо, які будуть відсотки щодо кредиту.

Освіта.ua
12.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
leox
школи будуть україномовні чи узкоязикі?