Експертизу підручників для основної школи здійснюватимуть 160 фахівців

Розпочато роботу предметних експертних комісій І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів ЗНЗ

Експертизу підручників для основної школи здійснюватимуть 160 фахівців

10 вересня 2012 року розпочали роботу предметні експертні комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчатимуть комплекти конкурсних матеріалів та здійснюватимуть експертизу рукописів підручників з усіх навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, до складу Предметних експертних комісій увійшли викладачі вищих навчальних закладів, методисти, вчителі-практики та психологи. В експертизі рукописів підручників беруть участь понад 160 фахівців з усіх регіонів України.

Окрім цього, комплекти конкурсних матеріалів проходитимуть експертизу в установах Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України.

Для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів ЗНЗ подано 130 рукописів від авторів та авторських колективів. Напередодні, 6 вересня 2012 року, в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти з метою прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів було закладено конверти з інформацією про авторів і видавництва до сейфу.

Експертиза рукописів підручників триватиме до 17 вересня 2012 року. Відповідні експертні висновки буде передано для узагальнення голові Конкурсної комісії. Наступними кроками стануть процедури дешифрування комплектів конкурсних матеріалів та оприлюднення висновків Конкурсної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
11.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Если внимательно прочитать списки экспертов в уже изданных учебниках, это, как правило, знакомые, ученики, родственники и кумовья автора учебника. А учебники пестрят ошибками и глупостями, нестыковками и методическим волюнтаризмом. Так что 160 фахивцив ничего не решат в улучшении качества учебников...
Вауу
Для Татьяна: 100%
марія
Чому б не викласти на публічне обговорення вчителям і батькам?
Коментувати