Доступ до позашкільної освіти мають лише 30 відсотків дітей - Павленко

Доступ до позашкільної освіти сьогодні мають лише 30 відсотків українських дітей, тому Президент ставить завдання з наступного року зробити її одним з пріоритетів.

Доступ до позашкільної освіти мають лише 30 відсотків дітей - Павленко

Про це заявив уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко на відкритті лабораторії винахідників SPARK!LAB у "Мистецькому арсеналі".

"Є величезний запит у дітей на можливість розвивати свої творчі здібності, але, на жаль, тільки 30 відсотків українських дітей сьогодні мають доступ до позашкільної освіти, до розвитку своїх талантів. Тому завдання, яке ставиться сьогодні Президентом України перед урядом, - починаючи з наступного року зробити позашкільну освіту одним з пріоритетів",- сказав Павленко.

Він відзначив важливість дошкільної і шкільної освіти, але наголосив, що позашкільна має бути переведена "з другорядного рівня у перший кошик як мінімум фінансування".

Уповноважений з прав дитини подякував керівництву "Мистецького арсеналу" за надання приміщення для лабораторії SPARK!LAB, а посольству США - за те, що вони вперше вивезли цю лабораторію за межі своєї держави і саме в Україну.

На переконання Павленка, більшість того, що представлено у SPARK!LAB, має бути у звичайній школі в кабінетах фізики, хімії, біології. Але, на жаль, сьогодні немає такої можливості, констатував посадовець.

З огляду на це, вважає уповноважений з прав дитини, подібні лабораторії мають розвиватися в кожному українському музеї, в кожній бібліотеці. "Сьогодні є перший крок, і, я переконаний, що він буде максимально успішним",- підсумував Павленко.

Укрінформ
06.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів