Азаров обурився випадками економії коштів на вчителях

Прем’єр вимагає від міністра освіти вивчити питання незаконних відпусток учителів, невиплати винагородження за перевірку зошитів, завідування кабінетами, 20-відсоткових надбавок тощо

Азаров обурився випадками економії коштів на вчителях

Про це він заявив під час вступного слова на засіданні уряду. Азаров зазначив, що держава витратила значні кошти на ремонт і будівництво навчальних закладів, придбання навчального обладнання і підручників.

"Кілька разів поточного року ми підвищували посадові оклади вчителям. І будемо підвищувати й у наступному. Але, на превеликий жаль, в окремих містах не все так гарно, як ми бажаємо", - сказав прем’єр.

"Так, на мою сторінку у Facebook надходять повідомлення, що в окремих регіонах вчителям не виплачують винагородження за перевірку зошитів, завідування кабінетами, 20-відсоткову надбавку. Наприклад, такі сигнали надходять з Харківської області. Скаржаться педагоги також, що їх змушують кілька днів на місяць брати відпустку за власний рахунок – нібито задля економії коштів", - повідомив Азаров.

"Я вимагаю від Міністра освіти і науки, молоді та спорту – під особисту відповідальність – разом з Міністром фінансів і головами місцевих державних адміністрацій принципово вивчити ці сигнали. Підключити до перевірки Державну фінансову інспекцію. І покласти край таким фактам, якщо вони підтвердяться, це по-перше. А по-друге, за таке знущання з людей мають відповісти ті, хто примушував до незаконних відпусток, хто затримував виплати. На наступному засіданні Уряду, Дмитре Володимировичу, вимагаю доповісти про результати такої перевірки", - сказав прем’єр.

Він також акцентував увагу міністра освіти, керівників місцевих органів влади і місцевих держадміністрацій на неприпустимості затримок із виплатою вчителям зарплат та належних доплат. "Це питання постійно буде на контролі в Уряді, і я особисто під час робочих поїздок буду звертати увагу на це питання".

"Певні недоліки і недопрацювання у підготовці до навчального року, звичайно, є. Але такі, що їх цілком можна усунути протягом кількох тижнів. Звертаю на це увагу місцевих адміністрацій: через два тижні скарги людей ми уже будемо сприймати як "ЧП", - зазначив Азаров.

Освіта.ua
05.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
olena_kon
Цікаво, що сигнали з Харківської області надходять-надходять, про все всім відомо, але як не виплачували 20% надбавку за престижність педагогічної праці у Фрунзенському районі з лютого - так і не виплачують: ні перед відпусткою, ні перед Днем учителя, ні перед виборами...Азаров пише, що 2 тижні - це ЧП, а якщо більше, ніж півроку, то це вже за строком давності не рахується????
Анжеліка
Нам з запізненням але виплатили все. Але нас бояться, ми знаємо дорогу в прокуратуру і не піддаємось погрозам. А колективні договори для чого? Ми писали всім та всюди, а школу реорганізували на сесії сільської ради.Самі собі шкодимо, а потім шукаємо крайніх. У цьому році навіть не прийшлося нагадувати за додаткові оплачувані відпустки, все вже знають та не сперечаються.
ВИЛЕНА
Полтава. Ми ще із квітня взяли відпустки за власний рахунок на 15 робочиз днів! Всі дні розкидали на канікулярний період. Ні профспілки, ні відділ освіти нічого не , щоб покращити наше життя
UA
Хіба ж Табачник винен, що не виплачують, знижують, закривають, принижують? Винні ті, хто все це терпить, зносить, підтримує, підмазує, виціловує - вчителі, які обрали нам "такую власть". Хочете змін - змінюйте владу. Хочете людського ставлення до себе - будьте людьми. Хтось скаже, що це небезпечно. Відповім, що життя завжди небезпечне - воно іноді закінчується передчасною смертю. А хіба не ви, шановні, вчителі - регіонали, вчителі - "противсіхи" вчите своїх вихованців, стоячи на колінах? А мене вчили з дитинства: "Краще померти стоячи, нвж все життя стояти на колінах". Піднімайся, учительський люд, з колін! Бо чому може навчити раб?!
User_of_EDEBO
Знову підуть по закладах освіти різного роду перевірки, знову пиши цілу кіпу паперів, відсилай це листами за свої гроші... треба зекономити на винагородженнях за перевірку зошитів, бо не вистачить на заказного листа до Києва :-))
Бабай
Навіщо мені твій фейсбук, краще скажи де ти живеш Янич, я прийду до тебе.
VV
Пишіть на мою сторінку у Facebook. Азаров.
Дружковка
"Надходять повідомлення..." Дуже цікаво, і чому ж ніхто нічого не робить? У нас в Донецкой обл, г Дружковка, ОШ№6 кабинеты не оплачиваются, только информатики, физики и химии, административные 10 дней каждый год, иначе не отправляют в основной отпуск. Проверки вроде были, посмотрели, но ничего не изменилось. Новый год начался и те же фразы администрации - ЭКОНОМИМ!
юрій
теребовлянський район тернопільської області заставили написати тиждень за власний рахунок і знімають всі доплати за кабінети покращення вже сьогодні