Україна отримала гуманітарно-освітню допомогу від Китаю

15 тисяч комп’ютерів отримали школи усіх регіонів, у рамках угоди між урядами України та КНР про надання комп’ютерної техніки для загальноосвітніх навчальних закладів

Україна отримала гуманітарно-освітню допомогу від Китаю

Міністр освіти Дмитро Табачник та Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Чжан Сіюнь взяли участь у відкритті комп’ютерного класу у київській спеціалізованій школі "Перспектива" № 194.

Відкриття цього комп’ютерного класу стало можливим завдяки підписаній Угоді між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання комп’ютерної техніки для загальноосвітніх навчальних закладів України.

"Мені дуже приємно, що велика спільна робота України і Китайської Народної Республіки з надання гуманітарно-освітньої допомоги має вже практичне втілення", - зазначив Дмитро Табачник.

"15 тисяч новеньких комп’ютерів надійшли 21 серпня до Києва. А вже сьогодні, як бачите, школярі на них вчаться", - повідомив міністр.

"Це блискучий початок, я дуже радий, що у цьому проекті бере участь Уряд Китайської Народної Республіки, тому що Україну і Китай єднають відносини справжньої багатолітньої дружби, справжнього партнерства, і не тільки в політичному вимірі, у вимірі державному, а й у вимірі людських стосунків", - наголосив Табачник.

Освіта.ua
04.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
KVP
Драйвера на китайскую гуманитарную помощь для Windows 7. - 32 http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=1229&CategoryID=1&DetailName=Feature&MenuID=103&LanID=0#fragment-VGA
Владислав
Продуманный пиарный ход перед выборами. В Одессе губернатор тоже роздавал школам компы, только там линух Китайский стоит, поэтому все они не годяться.. http://odessa.comments.ua/news/2012/08/30/180212.html
User_of_EDEBO
Прохання до всіх тих, хто отримав такі комп"ютери! Якщо Вам не важко, є підходяще програмне забезпечення і бажання, викладіть, будь-ласка, конфігурацію цих гуманітарних ПК: кількість ОЗУ, об"єм жорсткого диску, марка та швидкість процесора. Дякую!
ju
Для User_of_EDEBO: Там нормальная конфигурация в общем. 2 гб, Интел, 500 гр - для учебы более чем.
Коментувати
Светлана
Наша школа тоже получила такие компьютеры. Только сказали , что они от партии регионов и лично от мера города!
Юджа
Для Светлана: Такая же ситуация ( Запорожская обл.) А на инструкции, которая была переведена с китайского, было написано "ХАЛЯВА")))
Коментувати