MySchool.ua: Новий навчальний рік - з новими технологічними можливостями

Школи декількох районів Львівської області вже з 1 вересня цього року почнуть використовувати нову навчальну он-лайн мережу - MySchool.ua, що включає весь функціонал від SMS-щоденника та шкільної звітності до закритої соціальної мережі

MySchool.ua: Новий навчальний рік - з новими технологічними можливостями

Вибір на користь системи MySchool.ua був зроблений в першу чергу завдяки її широкій функціональності, навіть у порівнянні з платними системами. Використання MySchool.ua є безкоштовним для всіх користувачів системи.

Саме тому, на сьогоднішній день до MySchool.ua вже надійшли заявки на використання системи від шкіл з 16 областей України. В тому числі, надійшла заявка від представників області, де раніше вже придбали іншу навчальну програму вартістю в кілька мільйонів грн, але яка фактично так і не була реалізована.

Чим привабливе навчальне середовище Myschool.ua для навчальних закладів?

MySchool.ua – це навчальне онлайн-середовище для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти. Система об’єднує всіх людей, які пов’язані зі шкільним процесом, за допомогою автоматизації документообігу шкіл, величезної он-лайн бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектами для вчителів з усіх предметів і тем для всіх класів, різні SMS- сервіси. Для адміністраторів школи працює дуже зручний облік шкільних підручників, конструктор електронних тестів і тематична соціальна мережа.

Не секрет, що понад 90 % дітей проводить час в соціальних мережах, які є неконтрольованими і часто небезпечними для дітей. Розробники MySchool.ua, керуючись принципом "Не можеш перемогти – треба очолити!", розробили шкільну мережу, що виглядає і діє по аналогії таких популярних соціальних мереж, як "ВКонтакте" та "Facebook", але має жорсткі обмеження доступу до неї.

Доступ до системи видається директорам шкіл, які вносять в систему лише своїх вчителів, учнів та їх батьків. Таким чином - в системі немає випадкових людей і під іменем "Наташа" не буде ховатись якийсь "Іван Петрович".

Зручною також є функція SMS-інформування батьків. Навіть якщо немає доступу до Інтернету, про успішність і відвідування уроків своєї дитини батьки можуть дізнатися з SMS-повідомлень.

Під час використання системи MySchool.ua учителям найбільше подобаються готові конспекти до більшості уроків, розроблені саме для користувачів MySchool.ua; багата мультимедійна бібліотека навчальних матеріалів. Також, можливість бачити в журналі виконання домашніх завдань учнями, і окремо прямий і миттєвий доступ до батьків, за допомогою SMS чи листування через сайт.

MySchool подбала і про вчителів старшого віку – розробивши суперінтуїтивну версію системи, яку адаптовано до планшетних комп’ютерів, що знімає популярну проблему: "як зробити подвійний клік мишкою, якщо я не вмію рухати цією мишкою". Слід відзначити, що найдешевші повноцінні планшети зараз коштують усього $50-$70, при покупці без посередників.

Директори – отримують швидкий доступ до будь-якої інформації своєї школи та допомогу при створенні звітів. А також готовий сайт школи, який автоматично і безкоштовно генерується системою для кожної школи.

Батьки – контролюють успішність та відвідуваність своїх дітей, а також те, як виконуються домашні завдання, в яких шкільних заходах беруть участь їхні діти тощо.

Учні, в свою чергу, отримують можливість переглядати мультимедійні навчальні матеріали, швидко і зручно виконувати домашні завдання. Також школярі можуть порадитись чи отримати допомогу як у вчителів, так і в однокласників. Це можливо завдяки внутрішній соціальній мережі, що крім стандартних функцій (спілкування, публікації фотографій, надсилання файлів, стрічки новин та інше), відображає хто і коли з однокласників почав чи вже виконав домашнє завдання.

Добре відома формула управління людськими ресурсами вчить що: 10% людей завжди самовмотивовані, а 10% - завжди будуть "халявщиками", однак більшість людей - 80%, працюватимуть добре, якщо є система контролю над їх роботою. Отже, ключ до успіху простий – "Ефективний і бажано ненав’язливий контроль, підвищать будь-яку результативність".

Саме такий вид контролю, як "публічність для свого кола спілкування" - є головною ідеєю MySchool.ua. Адже, через свою прозорість – система MySchool.ua є водночас і мотивуючою, завдяки змагальній складовій, якою наскрізь і щодня пронизана система. Саме змагальна складова постійно мотивує виконувати свою роботу краще, як для учнів, так і для вчителів, наприклад, "Хто з однокласників швидше сьогодні відповів на домашні завдання з географії",або "Хто перший в класі отримав п’ять дванадцяток з інформатики"…

Схема мотивації за принципом "кнута и пряника" давно всім добре відома. Однак, в MySchool.ua більше орієнтуються на "пряники".

Слід зазначити, що дана система розроблена в Україні та знаходиться на серверах Укртелекому. І, що однозначно приємно, є 100% безкоштовною.

Як підключитись до MySchool.ua? - Просто подати заявку на сайті, і з вами зв’яжуться того ж дня.

Як знати що всередині системи? - На головній сторінці сайту є сторінка із назвою "Що всередині".

Скільки часу потрібно на повний запуск для однієї школи? - Від трьох днів до тижня.

Які етапи необхідно пройти на етапі впровадження системи? Коротко - це два пункти: скласти список користувачів своєї школи, внести розклад занять. І все, можна починати працювати.

Які вимоги до швидкості Інтернету? Фактично ніяких, тобто такі ж, як і для популярних соціальних мереж.

Освіта.ua
01.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
Компютеров конечно да - не хватает. Но компьютеры есть у наших школьников дома. Ну может не у всех - но у большинства точно. но глупо вообще брать и покупать такую систему, вообще простите идиотизм. Приходят в школу, рассказывают про ИКТ и инноватику в Украине - а потом собирай с родителей деньжища. Есть бесплатно и есть лучше. хватит зарабатывать с детей
Сергей
Наша школа уже как год работает в "Щоденник.юа". Все ок и все бесплатно. Это вы что предлагаете перейти на вашу систему? А зачем? А то что говорят про "всеобъемлющий контроль".. Мы так что паспортные данные давали кому-то? нет же
Надинн
Не нужен ребенку всеобъемлющий контроль и скрупулезная статистика, которая лишний раз ему и родителям напомнит, что он не лучший в классе, допустим. Как вы этого не поймете или детьми не были сами??? Представляют эту систему, как панацею от всех бед, смешно даже, ничего нового тут не придумано, цифровой вариант школьной бухгалтерии, по своей сути. Невозможность утаить от родителей что-то свое, сокровенное (ведь школа - это первый свой маленький мир ребенка) приведет к тому, что желание учиться упадет до минимума. А аналогичная система уже давно придумана, 1С называется, но на их сайте нет вкладки "аукцион", где невзначай, "большой брат" приторговывает, за свой процент, народным добром! Займитесь детьми и образовательной программой, а ноутбуки, смартфоны, калькуляторы итд, они сами, лучше любого учителя освоят, это неизбежно! Вне школы дети и так по соцсетям разбрелись.
Maxim
Краткость - сестра таланта)))
Коментувати
Ярослав Максимович
Я саме та людина, яка придумала MySchool.ua. www.facebook.com/yaroslav.maxymovych Фейсбук оперативно читаю, часто відповідаю. Очевидні дві речі: 1. Світ змінився. І верхи і низи дозріли. Інтернет став дорослим. 90% дітей уже прямо зараз сидять у Вконтактах. Незалежно від того, всі в це вже вірять чи ще ні. Сьогодні інформатизація освіти - це вже не питання "ЧИ", це лише питання "КОЛИ", "З КИМ" і чи "отримаєте задоволення". 2. Світ змінився. Уже давно ніхто нічого путнього методом "із під палки" не може добитись. Хоча досвід стотисячпятсот наших різноманітних попередників-ІСУО, Щоденника і т.д., показує що людей таки можна загнати в будь-яку систему. Тільки результат завжди однаковий – розчарування у 99%. Чому? Тому що, треба так "щоб хотілось працювати в системі кожному із учасників системи: вчителю, учню, завучу...". А до кожного із них лише свій ключик підходить. «Щоб хотілось» - це ключова ідеологія і відмінність MySchool.ua. Чи вдасться нам зробити "конфетку"? Стараємось сильно.
Виталий
Для Ярослав Максимович: Ярославе! Ви написали несинітницю! Коли виходили на ринок, напевно, жодного аналізу не робили. Все, що є у вашій системі, є і в інших. В деякіх - навіть більше, ніж в Майскул. Жодного нового сервісу. Я так розумію, ваша задача - "загнати в систему". Російською це називається "полный бред"
Коментувати
физик
Повна фігня. Працює тільки зі швидкісним інтернетом і потужними машинами. Недоопрацьована і ніяких конспектів не видає - це все тільки експеримент на який всих заганяють.
User_of_EDEBO
Знову якийсь "витвір мистецтва" накшталт ЄДЕБО для вишів. З подібними проблемами і, м"яко кажучі, "трохи по-дибільному" сформульованими вимогами. Треба зрозуміти, що не всі школи готові до такої реформи!
Valko
Повністю підтримую Надію, я вчитель інформатики, але вважаю що школа має давати дітям системні знання, а інститути спеціалізовані. І забути про всякі пропедевтичні курси.
Надія
Яка все це маячня! Коли нарешті в МОН згадають, що завдання школи - не надавати освітні послуги (я не в сфері послуг працюю), а навчати дітей, давати якісні знання! А то витрачаємо час на забавки, інтернет-іграшки, а знання якісні давати немає ні сил, ні часу, бо все витратили на щоденник.юа, папірці для перевіряючих та винахід велосипеда.... А він давно віднайдений: шлях до якісної роботи вчителя - систематична робота зі всебічної підготовки до уроку...
Savage
Сочувствую я этим школам.... Мы работали прошлый год в этой системе - ФИГНЯ на постном масле!!! Нужно и в бумажном варианте все делать, и в электронном. Ничем не легче для рядового учителя. Чтоб все успевать в этой системе, нужно чтоб на каждом учительском столе стоял компьютер, подключенный к интернет. Если такого нет, то я вам не завидую. Мы работали так: никаких компов на каждом столе у нас небыло конечно. У нас их всего 6 штук на всю школу, один из которых не работал. В компьютерном классе холодина зимой, около 0 градусов, а то и того меньше. Учителей 16 человек. Вот и попробуйте поработать, когда очередь на компьютеры. Дело в том, что не у всех дома есть компы, а у тех, у кого есть, нет нормального интернета. Благо, в школе подключили с неплохой скоростью, хотя это не особо помогло, ведь система "Моя школа" имеет ряд очень серъезных недоработок, тормозит... Все, что здесь написано - чистая правда. Везет тем людям, у котоых есть условия, а у нас, к сожалению, вот так всё!
Ева
А как же щоденник.ua? Они ж там все плакать будут ))))