За останні кілька років в Україні закрили майже 1000 шкіл

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник розповів, що при уряді Азарова закрито в два рази менше шкіл, ніж при Тимошенко

За останні кілька років в Україні закрили майже 1000 шкіл

"За два роки роботи уряду Тимошенко закрилося 650 шкіл, за два з половиною роки роботи уряду Азарова – трохи менше 300, але в кожному випадку процедура була дотримана, була згода територіальної громади, було перевірено це і міністерством, і прокуратурою. Цього року я картину зможу доповісти після 10 вересня", - зазначив міністр.

За словами Дмитра Табачника, деякі школи були закриті у зв'язку з можливістю об'єднувати їх в освітні округи разом з іншими навчальними закладами. Такі округи дозволяють керівництву на місцях більш ефективно розподіляти бюджетні кошти і організовувати навчальний процес.

"Це дуже допоможе місцевим бюджетам, обласній територіальній громаді планувати кошти і діяти більш гармонійно, більш ефективно, із застосуванням логістики. Освітній округ дозволяє об'єднати кілька шкільних, дошкільних, позашкільних установ. І навколо цього освітнього округу - опорної школи, технікуму, коледжу - може формуватися матеріальна база", - вважає міністр освіти.

"Звичайно, це дасть можливість більш маневрено працювати і районному, і обласному, і міським бюджетам", - підкреслив Табачник.

Освіта.ua
22.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іринка
Про дітей ніхто не подумав, лише про те як зекономити на цих же дітях...
Анжелика
закрили школу місцеві органи, а довіз сплачують батьки. В місті класи переповнені. наші діти там не потрібні.
Рано
А ви попробуйте кодного ранку свою малечу бутити о 7 ранку! Та щоб вона йшла до школи 3 км ,чи в дощ , чи в хурделицю , сиділа найпів мокра і поверталася о 16 годині !!! Про яке здоров'я можна говорити. А нові посади в дотаційних с.Радах ввідити , це як?
nick
Нельзя так просто взять и закрыть 1000 школ
Ольга
Для nick: Якби їх діти їздили до школи не "мерседесами", а т. зв. шкільними автобусами, ні про які округи мова не йшла б.
Коментувати