Практично всі навчальні заклади готові до 2012/2013 навчального року

Урядом поставлено завдання місцевим органам виконавчої влади усунути недоліки та повністю забезпечити готовність навчальних закладів до 1 вересня

Практично всі навчальні заклади готові до 2012/2013 навчального року

Про це розповів сьогодні на брифінгу у Будинку Уряду міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

"За тими позиціями, яким Уряд приділив найбільшу увагу, ми загалом можемо констатувати, що практично всі навчальні заклади почнуть роботу 1 вересня без затримок", - зазначив Міністр.

За його словами, вперше за багато років абсолютно чітко за графіком на 15 серпня, тобто за 2 тижні до початку занять, завершено друк і доставку 4,5 млн підручників для першого класу.

"Ми довезли вже до обласних і районних управлінь, і на сьогодні залишок у районних управліннях зі 4,5 млн складає 111 тис. примірників. Тобто це буде виконано до кінця тижня", - повідомив Дмитро Табачник.

Також Міністр додав, що близько 80% з майже 2 млн підручників для 11 класу теж вже додруковано і розвезено. Ця робота буде завершена до 21 серпня, запевнив Дмитро Табачник.

Окрім того, міністр зазначив, що продовжується реалізація програми «Шкільний автобус». Майже тисяча автобусів до 1 вересня буде направлено до сільських шкіл. "Це більше, ніж за всі попередні 9 років", - підкреслив міністр.

Дмитро Табачник також наголосив, що урядом поставлені завдання місцевим і центральним органам виконавчої влади усунути недоліки та повністю забезпечити готовність навчальних закладів до 1 вересня.

Нагадаємо, згідно з графіком, затвердженим Міністерством освіти, навчальний рік розпочинається у суботу 1 вересня святом "День знань".

Освіта.ua
15.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Нет учебников английского языка для 10 класса! А класс-то профильный (Луганская обл., г. Рубежное, лицей, историко-гуманитарный профиль)
Дана
Ооооо...перевіряти,посварити---майстрів багато...А гроші дали,щоб зробити ремонти??? Якщо батьки будуть все сплачувати,так звільніть їх від податків...Держава не дає жодної копійки....
Ірина
Для Дана: Ви прямо читаєте мої думки!!!! Та чи хтось прислухається до цього????
Коментувати
Елена
А ничего, что для 64 первоклассников 56 комплектов учебников. А для учителей их вообще нет!!!!
док
"на 15 серпня, тобто за 2 тижні до початку занять, завершено друк і доставку 4,5 млн підручників для першого класу" Брехло бородате регіАнальне. Половина книг в нашому місті не надійшла навіть до місь. управління освіти!
Крым
Интересно, где это не выплатили еще отпускные? Совет: напишите в блог Азарову в фейсбуке, через 2 дня все у Вас будет в шоколаде (из личного опыта). Еще и накажут кого надо.
училка
Для Крым: Сумы
Коментувати
Ольга Мартинюк
А я ще тюль у кабінеті не почепила...
училка
ага. заклады готовы, а отпускные еще нет! слава министерству за хорошее начало учебного года?