До 1 вересня всі першокласники отримають підручники

Загальний тираж підручників для першого класу у 2012 році склав 4 мільйони 345 тисяч примірників

До 1 вересня всі першокласники отримають підручники

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, друк підручників для учнів першого класу загальноосвітніх навчальних закладів у 2012 році коштував державі близько 63 мільйонів гривень.

Середня ціна підручника для шкіл з українською мовою навчання є рекордно низькою – 12,8 грн. Таких підручників – близько 80%.

"На сьогодні підручники надруковано до 1 серпня, і наклад вже у повному обсязі розвезено до областей. Триває передача підручників від обласних книжкових баз до районів, а потім - до шкіл", - повідомив перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту Святослав Серебрянський.

Слід зазначити, що на серпневих педагогічних конференціях керівники обласних та районних відділів освіти звітуватимуть МОНмолодьспорту про те, скільки підручників розповсюджено, чи всі школи їх отримали. Окрім того, під час підготовки до нового навчального року Державна інспекція навчальних закладів України вибірково перевірить у школах наявність потрібної кількості нових підручників.

У Міносвіти також повідомили про те, що вже розпочався друк підручників для учнів другого класу загальноосвітніх шкіл, що використовуватимуться у наступному навчальному році.

Освіта.ua
13.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ирина
Діти отримали. Вчителям не потрібні підручники, вони й так багато знають.
Людмила
ТАк, підручники отримали, крім іноземної мови. В шоковому стані і батьки і класоводи. У 1 класі потрібно вміти робити обчислення вмежах 100 (було вмежах 20). Буквар підготовлений таким чином, щоб діти, ідучи до школи, уже вміли читати. Так як на першій сторінці текст на всю сторінку з підкресленими 4 словами і завданням: Скласти з підкреслених слів речення. У природознавстві небесні тіла за 5 клас. Можливо нам на оьласть попалися "гірші" підручники, але я як мама уже не картаю себе за те, що пустила дити в 1 клас минулого року. Жаль усіх.
Анжеліка
Отримали підручники !!!
4444
Отримали підручники для 1 класу. Це щось. Такі заумні. З німецької тільки один підручник, хоча в передмові автори пишуть, що повинен бути диск з текстами для аудіювання і зошит робочий. Але їх немає. Знову купуй за свої гроші, але спробуй ще знайти!