Україна проведе міжнародну олімпіаду з історії та турнір з прав людини

Перша міжнародна олімпіада з історії відбудеться у вересні 2012 року в Києві, а у жовтні в Одесі буде проведений міжнародний учнівський турнір з прав людини та прав дитини

Україна проведе міжнародну олімпіаду з історії та турнір з прав людини

Минулого року у столиці України відбувся Форум міністрів освіти європейських країн "Школа XXI століття: Київські ініціативи". Під час форуму учасники прийняли заключне Київське Комюніке, основні питання якого стосувалися переважно системи середньої освіти.

Українська сторона виступила з ініціативою проведення Першої міжнародної учнівської олімпіади з історії та Першого міжнародного учнівського турніру з прав людини та прав дитини.

Перша міжнародна олімпіада з історії відбудеться 17-21 вересня 2012 року у Києві, а Перший міжнародний учнівський турнір з прав людини та прав дитини - 15–19 жовтня 2012 року у Одесі.

Зміст завдань Першої міжнародної олімпіади з історії охоплюватиме період античності: становлення античної грецької цивілізації; антична грецька цивілізація класичної доби; еллінізм; давній Рим у VІІІ-І ст. до Р.Х.; падіння Республіки та рання імперія; пізня Римська імперія.

Міжнародний турнір з прав людини та прав дитини проводитиметься з метою популяризації правових знань серед учнівської молоді, створення умов для міжнародної співпраці в галузі вивчення учнями прав людини. Це змагання між командами учнів середніх шкіл, які представлятимуть й обґрунтовуватимуть свою позицію в наукових дискусіях – правових раундах.

Інформацію щодо олімпіади і турніру можна отримати за електронними адресами Міністерства освіти: [email protected], [email protected].

Освіта.ua
20.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Serik
Дивним чином дана інформація з сайту МОН зникла, подивитись можна тільки в кеші Google. Відповідь на запити з вказаних адрес на жаль не приходить. :((