26 травня у школярів розпочнуться літні канікули

Учні 1-8 та 10 класів українських шкіл завершать навчання у п’ятницю 25 травня, дев’ятикласники складатимуть шкільні іспити до 30 травня

26 травня у школярів розпочнуться літні канікули

В українських школах завершується навчальний рік. Як відомо, у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та відповідно до рекомендацій уряду, всім навчальним закладам необхідно завершити навчальний рік до 25 травня.

Відповідно до порядку закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації навчання вже завершено в учнів 9-х та 11-х класів.

У дев’ятикласників до 30 травня триватиме державна підсумкова атестація, після чого їм буде вручено документи про загальну середню освіту.

Випускники 11-х класів уже отримали атестати про повну загальну середню освіту. У тих випускників шкіл, які вирішили здобувати вищу освіту, продовжується зовнішнє незалежне оцінювання, що триватиме до 7 червня.

Практично не відчули впливу футбольного чемпіонату на строки навчального процесу учні 1-8 та 10 класів. Навчальні екскурсії та навчальна практика, що є необхідними складовими навчально-виховного процесу були проведені протягом навчального року.

Після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах буде проведено свято "Останній дзвоник".

Освіта.ua
21.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
У нас, на Полтавщині, після 25 травня буде суспільно-корисна практика для учнів. Це коли учні замість канікул повинні приходити рвати травичку, або підмітати територію і т.д. І тільки після цього отримують табелі.
песимист
У нас, на Вінничині, ходять слухи, що оздоровчих отримаємо 15%, а решта кинуть на "ОЗДОРОВЛЕННЯ". Щоб вони "пани" мали стільки здоровя, скільки ми отримаємо грошей.
Оптимист
А ситуация до тупости проста: упыри, находящиеся на разных государственных должностях уже установили план по количеству "оздоровленных" и уже определили в какой карман положить полученные от них деньги за питание. В этой ситуации не предусмотрен отказ родителей от такого "оздоровления", ведь чем больше отказников, тем меньше доходов. Поэтому, если ты, учитель, не "выбьешь" нужного количества денег, то заплатишь свои. Скажите, до каких пор будет существовать долбанутая система, предусматривающая ответственность директоров школ за невыполнение плана по "оздоровлению" детей, и до каких пор будет существовать сам этот план?
Оптимист
Ужасные ощущения: собрать родителей на собрание и агитировать за "присылку" ими детей в пришкольный "оздоровительный" летний лагерь. Подавляющему большинству это даром не нужно, а ты им ещё вдобавок:кроме того, что приведите детей в лагерь, так еще и денег заплатите за питание. На тебя смотрят как: 1) на дуру, потому что пытаешься расписать все прелести "оздоровления" в городе на асфальте 2) как на вымогательницу, потому что почему-то все считают, что эти деньги учитель кладет себе в карман, или, по крайней мере, это идет в карман школы.
Оптимист
А как вам ситуация, когда начальство давит на учителей, чтобы они привлекли в пришкольный лагерь четко установленное количество детей, а главное, - чтобы взять с них деньги на питание. Не привлечешь - заплатишь свои собственные. Всем понятно, что так называемое "оздоровление" в летнем пришкольном лагере - абсолютный маразм. Но кому-то нужно на этом заработать, во-первых, а во-вторых, показать кому-то статистику, что с организацией "оздоровления" все в порядке. И вообще: почему школа должна отвечать за летнее оздоровление детей? У каждого ребенка есть родители. Они за него и должны отвечать. Допускаю, что возможно создание пришкольных летних лагерей для тех, кому это действительно нужно. Но, если исключить момент принуждения, то таковых останется раза в 4 меньше.
ХХХ
Шкільний табір не відмінили!!!!!!!!!
Інна
Цілком підтримую Дану. В минулому році, коли в школі був шкільний табір, то батьки запитували, чи не будуть діти там ночувати?Це вже взагалі перебор!!!!!
Сергій
Цікаво, а для кого проводити свято "Останній дзвінок"??? Адже завжди його проводили для випускників, котрих у школі уже немає.
Дана
Класс!!! Было бы так каждый год!!! А то придумали никому не нужную практику:только бы дети под надсмотром учителя,а то ж родителям до них нет дела.Вы уже,если бы можно было,и спать с учителями уложили(в переносном смысле),а родакам на выходные давали детей