Розпочато підготовку до літньої оздоровчої кампанії дітей

Міністерством освіти видано наказ, що передбачає підготовку та проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році

Розпочато підготовку до літньої оздоровчої кампанії дітей

З метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2012 році, керівникам обласних управлінь освіти і науки доручено провести необхідну організаційну роботу щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року.

Зокрема, в рамках підготовки до літньої оздоровчої кампанії будуть вжиті заходи щодо організації на базі навчальних закладів таборів з денним перебуванням, а також якісний підбір педагогічних кадрів для роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Регіональним органам освіти доручено сприяти зайнятості дітей шкільного віку в літній період, особливо із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та використовувати потенціал позашкільних навчальних закладів для організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Також, відповідно до наказу профільного відомства, місцеві органи управління освіти мають сприяти залученню інвестицій та всебічно заохочувати підтримку підприємств, установ, організацій, професійних спілок і фондів, а також добровільні внески юридичних та фізичних осіб щодо оздоровлення та відпочинку дітей.

Контроль за організацією в дитячих оздоровчих закладах виховного процесу, змістовним дозвіллям дітей, роботою гуртків, клубів, студій, а також надання інформації про підсумки проведення оздоровчої кампанії покладено на міністра освіти АРК та начальників управлінь освіти і науки в областях, містах Києві та Севастополі.

Освіта.ua
17.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Раніше хоча б виділяли кошти на категорійних дітей і вони перебували в таборі безкоштовно. А тепер для всіх платно і обов'язково в кожній школі повинен працювати табір! А потім наші чиновники відзвітують, як вони гарно оргаізували оздоровлення дітей. Всим вже ця показуха набридла...
234
Питання. А що робити класному керівникоові, якщо залучення дітей, які НЕ БАЖАЮТЬ відвідувати табір, організатор вважає їх фаховим обов*язком. А організатора таким чином ПРОГРУЖУЮТЬ трішечки вище... Ото ж бо й воно
вчителька
Господи милостивий! Та скільки ж можна знущатися над вчителями!!! Про яке оздоровлення йде мова, коли грошей не виділяють! Де оздоровлювать дітей? На асфальті біля школи чи в класних кімнатах. Та це жахіття!!! Згідна з Директором, піду і я поставлю свічку всім нашим профільним міністрам.
Директор
Шоб их дети и внуки так оздоравливались! Вы знаете на пределе уже все человеческие качества, но скоро, ей-же Богу. поставлю свечку всему министерству, что выдохло. Сил уже никаких нет.
sunrise
Одесса.У нас 50% учащихся, это при том что у нас школа 2 и 3 ступени. . Самое главное сдать деньги на питание.
Ego
Ага! Уже спущено вказівку 100% дітей школи затягнути в пришкільні табори. Щоб цього року було проведене т.зв. "оздоровлення" ще більшої кількості дітей, аніж минулого. Де братимем дітей на наступний рік, щоб у них цифри збільшувалися?