У регіонах вже почали "обробляти" вчителів перед виборами?

На Житомирщині директорів місцевих шкіл змушують проводити анкетування працівників стосовно їх політичних уподобань

У регіонах вже почали "обробляти" вчителів перед виборами?

З відповідною заявою до Генпрокуратури звернувся лідер "Фронту Змін" Арсеній Яценюк, повідомляє Українська правда.

За інформацією Яценюка, відділ освіти виконавчого комітету Малинської міськради Житомирської області доручив керівникам усіх місцевих загальноосвітніх навчальних закладів провести дослідження громадсько-політичних настроїв працівників.

До доручення було додано анкету, більшість питань якої стосувалися політичних поглядів учителів, зокрема, за яку політичну партію чи блок вони проголосували б, чи голосуватимуть за ту ж політичну силу, що й на минулих виборах до Верховної Ради.

Яценюк наголосив, що вимога щодо проведення такого опитування виходить за межі компетенції Управління з питань внутрішньої політики та відділу освіти та грубо порушує норми чинного законодавства.

Окрім того, за його інформацією, в анкеті освітяни мали вказати свій вік та стать.

На думку Яценюка, існує велика вірогідність тиску на вчителів та маніпулювання їхньою думкою з боку керівництва загальних навчальних закладів, "враховуючи залежність підлеглих від дій та рішень керівництва".

Яценюк вимагає від генпрокурора перевірити викладені вище обставини і притягнути до відповідальності винних осіб.Освіта.ua
15.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vbkfмила
люди, а что за фигня с декларациями учителей? поделитесь мнением. я не нашла, чтобы на сайте министерства было опубликовано письмо министерства.последнее от 26.03 и все.
vbkfмила
люди, а что за фигня с декларациями учителей? поделитесь мнением. я не нашла, чтобы на сайте министерства было опубликовано письмо министерства.последнее от 26.03 и все.
Петро
На Харківщині теж така ситуація... Вже зараз розпочали "підказувати" за кого свій голос віддати на жовтневих виборах...
козак
Треба зменшити число бюрократів і всім буде спокійніше. А в депутати необхідно вибирати фахівців а не бандюків.
Шеф
Слава Партії регіонів!!! Можновладці переконують, що ніхто нікого не примушує. Це люди самі зрозуміли, як багато корисного зробила влада і самі просяться в лави ПР. АБСУРД!!!
Ольга
Нас пока не агитировали и не анкетировали, но аванс не выдали. Что очень настораживает в свете инициатив Президента по социальным вопросам: повышении пенсий, выплате вкладов.
Вчитель Я
Я проти всіх, брудні вони - всі до одного
esperanza
Да что вы переживаете по поводу анкет?! Пишите что угодно и что вам выгодно, чтобы не было дырки в голове. Бумага не обидится. Будут давать деньги - берите. На выборах то с вами в кабинку никто не войдёт!!! Вот там вы честно зачеркнёте всех неугодных или всех вообще. Лично я на выходе из участка НИКОГДА не отвечаю на вопрос о том, за кого голосовала (тайна голосования не отменялась).
12
Да что там анкетировать: 90% желали бы все сегодняшние партии и всех депутатов уничтожить, как они нас уничтожают. И еще за кого-то голосовать?!
Андрій Непомнящий
Для 12: На Хмельниччині директорів шкіл примушують "заганяти" вчителів до партії регіонів і деякі з вчителів під примусом, щоб не залишитись без роботи, пишуть заяви. Куди котиться Ук,раїна?! Жах!!!
12
Для Андрій Непомнящий: так поступайте как они: идите в партию, берите деньги, крупу, если предлагают, а в кабинке голосуйте за кого хотите. Рассказывайте, как вы им благодарны, а потом, когда пройдет их время, переходите в другую нужную партию. Ведь верхушка так делает, то почему мы не можем.
Коментувати
Директор
Ну и що? Багато хто з наших писав те, що хочуть бачити можновладці, деякі писали правду, що думають. Я, наприклад, особисто не боюся говорити, що голосувати за регіони, БЮТ і пр. не буду. Першим - не пробачу пенсійної реформи, а інші - мені антипатичні.
Реалист
Для Директор: Ой не вірю я Вам, шановний директор. Якщо це дійсно так то Ви просто ексклюзив для нашої освіти, виняток . Та все ж я не вірю в правдивість Ваших слів.
321
Для Реалист: Я добавлю ще ідею, яку висунули досить продвинуті люди про те, що вчителя сільської школи, який , ну буває ж таке, вдруг буде СКОРОЧЕНИЙ завдяки діяльності урядів, на облік як безробітного ставити не мають права, оскільки той є занятим - бери , родімий, заступа та шуруй копати пів-гектару землі. Це щоб не виступав багато, бо ж забезплатно города ніхто не виоре, а корові жом потрібно КУПУВАТИ за якісь гроші, яких не буде ніхто платити. А у фонд теперішніх безробітних із зарплати виплати. ТО хіба є за кого голосувати? ТІ зробили послугу ЦИМ! А іх ще й за грати ...
Вчителька N (сором зізнатись, але боюсь)
Для Реалист: Тут же на Хмельниччині прокуратури ведуть тотальні перевірки ведення шкільної документації ( до речі, без пояснень мети перевірки). Доходить до абсурду - виносять догани з попередженням про звільнення, за те що вчитель(ка) не відмітив відсутність учня на уроці. Вчителями це роцінюється як тиск і залякування перед виборами. Невже в прокуратури немає інших, більш нагальних справ? Вже подолано корупцію, наркоманію, розкрадання бюджетних коштів, нищення підприємств, а відтак робочих місць і витіснення найбільш талановитої енергійної частини населення за межі держави. Ганьба!!!
Коментувати