Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
АУ
Шкода, що не можна залишати коментарі на сайті МОН. Можливо тоді ВОНИ оперативно реагували б на пропозиції. А відносно цьогорічних збірників, то вони майже однакові порівняно з минулим роком. Місцями поміняли лише завдання. А суть цього всього, щоб побільше видурити грошей у бідних українців, адже ЇМ все не вистачає на Євро-2012
Ego
Для АУ: Якби їх цікавила наша думка, то така можливість була б. А так... Єдине, що згадується у зв'язку з цим - "Страшно далеки они от народа"!
Читач
Для Ego: Вони, мабуть, здогадуються, про що б їм написали, тому і не хочуть «Форуму».
Коментувати
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
ДОПОМОЖІТЬ! Сьогодні шокувалася тим, що ДПА з укр.літ для 9го класу (усна форма) змінено! І це після того, як я вже половині класу придбала білети (питання повінстю зйшлися з тими, що викладено на цьому сайті). А тепер у вид-ві "Ранок" заявили, що питання змінено і білети будуть інші з іншими питаннями. Не можу знайти на жодному сайті перелік нових питань. Так що думати? Купувати нові білети чи тримами ці? Боже, я у розпачі!!! Хтось щось знє з цього приводу? Напишіть, благаю!
мама первокурсника
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: Утите учебную программу и тогда не будет важно как задан вопрос, ничего лишнего не спросят, просто поменяют слова местими, а суть останеться таже. Не стоит так переживать. Знание- сила)))
лола
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: А для чого було поспішати купляти................
Завуч
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: посилання на білети на цьому ж сайті http://osvita.ua/school/materials/certification/15723
Коментувати
Оля
Все дуже просто..... Товариші, які намагаються керувати освітою, а зокрема середньою.... НІКОЛИ!!!!!! не працювали у школі.... вони не знають про особливості роботи.... сидять пишуть кандидатські на домислах та припущеннях. Одна річ, прийти прочитать лекцію і піти, а школа це зовсім інше...... Не бувши вчителем, не маючи практики....... ((( Хто і що зробить правильно? Лікар, який не мав практики в лікарні, не може щось доводити показуючи це на пальцях.
Учитель
Для Оля: Як на мене, то дуже влучно про пальці. Нам усім зараз показують щось із пальців. А от, що саме…?
Коментувати
Микола
Саме цікаво, що сайт МОН сліпо зробив те ж саме-урізані збірники! Полюбуйтесь, як плідно працюють з тими, хто зараз інтенсивно продає повні збірники з грифом МОН!!! http://www.mon.gov.ua/index.php/ua/diyalnist/osvita/doshkilna-ta-zagalna-serednya/zagalna-serednya-osvita/149-diyalnist/osvita/doshkilna-ta-zagalna-serednya/zagalna-serednya-osvita/8655
Таня
Заробити на випускниках хочуть. Що тут не зрозуміло?
Serhiy Romanov
цікаво, це всюди такий безпорядок, чи ті тільки в нашій рідній Україні?(((
Андрей
Так когда будут правильные сборники для ДПА??...Хоть бы дали понять нам на что надеется!!!!!!
ALEX
Для Андрей: Нам всем дали понять: ХОТИМ ДЕНЕГ, поэтому покупайте, а не надейтесь на электронную халяву...
Коментувати
Смотрицкий Евгений Юрьевич
Безнаказанность порождает безответственность. Вперёд, ребята! До полного развала!
Натали
Обидно очень,а ведь в прошлом году выпускникам больше повезло,им полные версии дали скачать.А нашему году ,как всегда:то учебников не дают.то программу поменяют,то к ЗНО чего-то новое добавят.Грустно.И некому пожаловаться,никто нас не слышит!
Мary
Для Натали: Согласна. До сих пор даже некоторых учебнков нет. Печально все это... Уж хотя бы задания для дпа в 11 классе можно было потрудиться в свободный доступ выложить...
Коментувати
Іринка
Таке враження, що чиновники, які мали оприлюднити електронні версії збірників 11 класу зацікавлені в тому, щоб вони не оприлюднилися. Бізнес - штука коварна, тут не до сентиментів випускників.
nemo2
http://vk.com/topic-27205180_24545760 Усі відповіді до всіх завдань та всі завдання до ДПА 2012
ЛПТ
Дык, козе понятно, что электронная версия намеренно выполнена левой ногой... . Деятели МОНа и являются владельцами издательств по выпуску бумажных версий... . Чего это им профит терять?
Натали
Для ЛПТ: А українська література,відповіді 2012 буде?Підкажіть,будь ласка,де качати?
Lana
Для Натали: Наталко, треба просто взяти питання білетів і познаходити в підручниках (хоча б і в старих, списаних) відповіді. Повірте, у тих сумнівних брошурах - шаблони. Ви ж не папуга, щоб шаблонами говорити! :) І не несіть тим здирникам гроші... Так Ви підготуєтеся набагато краще, повірте старій досвідченій "черепасі"! ))))))))
Коментувати
Дар’я
Чи варто взагалі чекати повні версії збірників? Бо, здається мені, доведеться-таки купляти друковані ( жахливої якості за невиправдану ціну).
Дана
Для Дар’я: у нас збірники коштують 25 гривень...Жаль було платити,бо кожного року купуємо нові...Коли вже міністерство нажреться???
Дар’я
Для Дана: Сьогодні придбала збірник з історії України за 35 гривень + книжечку з відповідями за 10. Складається враження, що на нас просто наживаються...
Василь
Для Дана: Вони ніколи не нажруться , бо вони живуть з наших д з вами грошей ....!!!Так що поки ми не встанемо і не скажемо , що ось ..... Вони так і будуть ЖРАТЬ !!!!!
Коментувати
Сергій
Яким чином збірники, що тільки розробляються, вже є у вільному продажі?
Завуч
Для Сергій: Річ у тім, що збірники не "розробляються", вони практично такі ж, як і попереднього року: змінюють порядок текстів, пару нових варіантів додають та й годі... А ми оплачуємо комусь його "прожитковий мінімум"...
Коментувати
Am
Мені інколи здається, що випуск 2012 року вирішили зробити підопитними кроликами. Вже 11 років ніяк набавитись не можуть:( Випускник 11 класу.
Katherine
Для Am: Точно-точно, підписуюсь під кожним словом. Я впевнена, що кожен випускник цього року погодиться. Підручники отримуємо під Новий рік (в кращому випадку), вчимося на місяць менше, у результаті - на місяць менше готуємось до ЗНО... Експериментують над нами, як тільки можуть...
макс
Для Katherine: подайте в міжнародний суд....ви тут жалієтесь тільки може вже досить?сидіть собі і мовчіть....будете в університеті так побачите що таке досліди над студентами( знаю на власному прикладі як нам дали курсову на 2 курсі замість 5) .не жалійтесь.....вам ніхто тут не почує
Katherine
Для макс: А може Ви будете мовчати, не знаючи всього того, що зараз відбувається в школі? Ми говоримо про школу, до університету доживемо - побачимо. По-моєму, у нашій країні свобода слова. Хочу говорити - говорю, і мені все одно чи почує мене хтось. Метою є не спроба достукатись до чиновників, а просто розмова з тими, хто розуміє це все
Коментувати
Serhiy Romanov
може досить уже знущатися над випусниками...
учитель
Електронні версії збірників ДПА для 11-х класів виявилися непридатними.... кто бы сомневался...
Vlad
Це не проколи і не ляпи. Це стиль роботи чиновників від освіти. При цьому місцеві освітянські начальики вже не знають, чого б ще вимагати від учителя. Так, якщо учень в своєму щоденнику написав "Труд" замість "Трудове навчання", "Фізкультура" (фіз-ра) замість "Фізична культура" і т.п., то класний керівник одержує догану в наказі. І косу риску дати в класному журналі обов'язково треба проводити із кутка в куток клітинки під лінійку, бо знову можеш попасти в наказ. І таких прикладів можна навести безліч.
Надія
Для Vlad: Так набагато легше звести контроль за станом освіти до пошуку "ляпів" у роботі вчителя і до паперомарання. аніж до справді якісної роботи. Це ж іще думати треба, а вони (чиновники) до цього не вчились. І взагалі, їм що, до роботи? Їм аби в кишеню хапнути побільше
Коментувати
Ego
Сумно те, що такі ляпи як навколоосвітянських установ типу ІІТЗО, так і самого Міносвіти вже навіть не дивують. Вони увійшли в традицію. Минулого року так само публікувались електронні версії підручників для 10 класу: сторінок тільки половина, а коли на сайті МОН були опубліковані електронні версії збірників для підсумкових контрольних робіт, то у одного зі збірників були лише непарні сторінки. Цікавить тільки одне питання: такі проколи - від некомпетентності і безвідповідальності чи від бажання знищити освіту зовсім?
lxlalexlxl
Для Ego: Ні те, ні інше: за відсутності нормальних електронних версій краще розкуповуються паперові посібники.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!