Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти У Києві надбавки отримуватимуть всі працівники освітньої галузі
У Києві надбавки отримуватимуть всі працівники освітньої галузі

Під час зустрічі з профспілковим активом педагогів Києва голова КМДА Олександр Попов повідомив, що у київському бюджеті передбачено 287,5 млн грн на виплату стимулюючих надбавок педагогам

У Києві надбавки отримуватимуть всі працівники освітньої галузі

"Столичний стандарт освіти, це не лише високий рівень навчання, а й соціальний захист працівників закладів освіти. Статус вчителів має відповідати тим вкрай важливим завданням, які ставить суспільство перед педагогами. Забезпечити вам гідну оплату та комфортні умови праці – наш головний обов’язок. Ми передбачили у бюджеті Києва на 2012 рік на виплату стимулюючих надбавок 287,5 млн грн, що на 51 млн грн більше, ніж у 2011 році", – наголосив Олександр Попов.

Він додав, що це дозволить виплачувати надбавки не лише педагогічним працівниками та керівникам навчальних закладів, а й технічним працівникам.

Так, за словами Попова, в Києві у освітній галузі працює понад 61,5 тисяч осіб і усі працівники отримуватимуть стимулюючі надбавки. Крім того, у 2012 році середній розмір стимулюючої надбавки з бюджету міста, з урахуванням підвищень протягом року, буде більший, ніж виплачувався працівникам навчальних закладів у 2011 році. Сума доплат з міського бюджету всім працівникам галузі цього року становитиме від 167 до 730 грн, залежно від посади та окладу.

"Особливу увагу необхідно приділити стимулюванню молодих вчителів до роботи в навчальних закладах. Адже це не просто питання допомоги молодим фахівцям, це питання престижу професії. Тому в Києві всі вчителі-початківці отримають по одній тисячі гривень, а крім того, щомісячну тридцятивідсоткову надбавку до посадового окладу. Ті фахівці, які отримали диплом з відзнакою, протягом трьох років отримуватимуть доплату у розмірі 50% від посадового окладу", – зазначив керівник КМДА.

Олександр Попов також зазначив, що місто подбає і про оздоровлення вчителів. Цього року бюджетом передбачена виплата матеріальної допомоги на оздоровлення працівників освітніх закладів, а також кошти для оздоровлення дітей педагогічних працівників.

Крім того буде вирішуватись проблема житлового забезпечення педагогів. Так, на сьогодні близько 400 сімей виявили готовність взяти участь у програмі будівництва житла за схемою "70 на 30". Голова КМДА наголосив, що цього року роботу із забезпечення житлом працівників освіти буде посилено. Запрацює також програма будівництва житла за схемою "50 на 50".

Освіта.ua
17.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Стимулювання молодих вчителів ? А про решту ? Невже не потрібні ??? Я розумію, бабусі по 60 років, їм уже немає, що робити в школі. А молоді (28 - 35 років) перспективні педагоги ?
Не бабушка
Для Юлія: Пока молодая, меняйте профессию. А школа сейчас как раз и держится на опытных учителях. В школе нет никаких перспектив и молодым, умным там нечего делать. В этой стране ничего не изменится,
vbkfмила
Для Юлія: когда вам стукнет 60, вы поймете, что это далеко не возраст. а если учитывать, что у тех, кому сейчас около 60, пенсии мизерные, на которые абсолбтно нельзя прожить, вы будуте рассуждать по-другому. были времена, когда на иняз мы бегали просили пенсионеров, студентов прийти на часы, задыхались от от того, что не могли тянуть по 2 ставки, но они не шли в школы после окончания вуза, искали попристижней работу. а теперь всех под зад коленкой?
Коментувати
Учитель
«Надбавки» - это «инициатива» местных властей. Конечно же, в других городах и селах есть достойные учителя; проблема лишь в том, если есть у них (местных властей), желание и возможность «добавлять».
С
В бюджете нашего города 99% это защищенные статьи, т.е.зарплаты бюджетников. Ни о каких надбавках 30% речи идти не может. А что разве хорошие учителя только в Киеве? В других городах не достойны хорошей зарплаты?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!