Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Перше вересня, це по суті, старт нової української школи, - заступник міністра
Перше вересня, це по суті, старт нової української школи, - заступник міністра

Борис Жебровський звернувся до освітян з проханням долучатися до обговорення навчальних програм для 5-9 класів та висловив сподівання, що вони будуть надсучасними

Перше вересня, це по суті, старт нової української школи, - заступник міністра

Про це заступник міністра освіти сказав під час проведення відеоконференції з освітянами Дніпропетровської, Львівської, Харківської та Одеської областей.

Борис Жебровський звернувся до освітян з проханням долучатися до обговорення навчальних програм: "Йде серйозна робота над навчальними програмами для 5-9 класів. Робочі групи були в Міністерстві, ми з’ясували наші позиції, всі працюють. Тому є прохання: почав працювати форум на нашому сайті, мета якого – обговорити всі пропозиції, від учителя до академіка. Тобто з’ясувати, які у них є пропозиції до цих програм".

Він зазначив, що на сайті міністерства є списки членів робочих груп з кожного предмета та їх електронні адреси, тому кожен може звернутися до будь-якого члена робочої групи з будь-якого предмета й запропонувати якусь ідею.

За словами Жебровського, всі проекти програм для 5-9 класів 1 березня будуть оприлюдненні на сайті профільного міністерства, де протягом місяця відбудеться їх обговорення.

"Хочемо, щоб це були надсучасні програми, які б робили українською школу, такою, щоб ніхто вже не мав питань, чи йдуть реформи", - розповів Борис Жебровський.

Він повідомив, що у квітні буде розпочато громадський захист програм. "З 1-2 квітня починається громадський захист навчальних програм за кожним предметом, крім трьох. 23 квітня вперше відбудеться з’їзд вчителів математики, вчених-математиків, де вони обговорять нову програму та хід реалізації Державної програми розвитку природничо-математичних наук; а 24 – квітня – з’їзд інформатиків".

"Першого вересня, це по суті, старт нової української школи. Це перехід початкової школи на нові програми", - підкреслив заступник міністра.

Як відомо, Борис Жебровський на початку лютого звернувся до освітян, де підкреслив важливість нових навчальних програм для 5-9 класів для української школи.

Він закликав освітян "скористатись історичним шансом осучаснити українську школу". "Важливо розбудити в учительстві інтерес і бажання висловлюватись", - зазначив заступник міністра освіти Борис Жебровський.

Освіта.ua
17.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Обговорень як такиж при Табачнику НЕМАЄ.Є ріденькі візити одного лише Жебровського,інші-панічно бояться учительства і... підготовлені чиновниками одобрямс... Система стала повністю закритою і крутиться лише у напрямку,який їй потрібно. Тому люди й мовчать! Згадайте зїзд учителів. Величезний ПШИК.Результат - НУЛЬ.
dpi
Не знаю, наши гимназисты поступают без хабарей. Пишут ЗНО на высокие балы. Вопрос - где высказываться?
Завуч
Маючи за плечима більше 30 років педстажу і можливість порівняти радянську систему освіти і сучасне божевілля, хочу сказати, що жодна сучасна реформа (я не ностальгую за радянськими часами, повірте мені) не дасть результату, поки наша система освіти буде базуватися на основі викачування грошей як з батьків, так і з учителів. Тоді діти закінчували 10 класів і на основі отриманих знань могли вступити до вузу. Тепер - ліцеї, гімназії, коледжі + гурт репетиторів (за окремі батьківські кошти) + ЗНО не дають бажаного результату, поки не даси хабаря ще і викладачам вузу. Є, звичайно, винятки, проте це - дійсно винятки з правила.
Учитель
Цитата: «Важливо розбудити в учительстві інтерес і бажання висловлюватись!» Ой не будіть лихо, доки спить тихо!!! А що ж то буде, коли всіх розбудите!
Олена
Цікаво, чи буде у новій програмі 6 год. математики, чи викреслять варіативні години " для своїх. чи буде обовязковою( під страхом звільнення адміністрації) заміна уроків ( бо чого йти на лікарняний, якщо можна домовитися з директором, а дурні все одно відпрацююють безкоштовно) та ще багато чого...
Ольга
А в мене є конкретні пропозиції, щодо вивчення математики в школі. Хочеться подивитися на проект нової програми.
alkor
Ну, скільки можна? Нове, нове, нове... А по суті нічого нового немає. Все нове в нашій українській освіті за 20 останніх років - це добре... перекручене старе! Лише черговий головний біль для бідного, засмиканого, нещасного вчителя!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!